See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa drobnego asortymentu medycznego (części 1 – 25)
Beschreibung: Dostawa drobnego asortymentu medycznego (części 1 – 25)
Interne Kennung: DZ-SZPZ.261.52.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Jednorazowe pistolety do biopsji
Beschreibung: Część 1 - Jednorazowe pistolety do biopsji
Interne Kennung: Część 1 - Jednorazowe pistolety do biopsji
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - System ewakuacji treści płynnej, zestaw do drenażu piersiowego, zestawy do ewakuacji płynu z opłucnej
Beschreibung: Część 2 - System ewakuacji treści płynnej, zestaw do drenażu piersiowego, zestawy do ewakuacji płynu z opłucnej
Interne Kennung: Część 2 - System ewakuacji treści płynnej, zestaw do drenażu piersiowego, zestawy do ewakuacji płynu z opłucnej
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Jednorazowe laryngoskopy – Łyżki laryngoskopowe z rękojeścią
Beschreibung: Część 3 - Jednorazowe laryngoskopy – Łyżki laryngoskopowe z rękojeścią
Interne Kennung: Część 3 - Jednorazowe laryngoskopy – Łyżki laryngoskopowe z rękojeścią
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Wkłucia pośrednie Midline, system mocowania cewników 3 w 1, zamknięty system bezigłowy, igły do portów z ostrzem Hubera
Beschreibung: Część 4 - Wkłucia pośrednie Midline, system mocowania cewników 3 w 1, zamknięty system bezigłowy, igły do portów z ostrzem Hubera
Interne Kennung: Część 4 - Wkłucia pośrednie Midline, system mocowania cewników 3 w 1, zamknięty system bezigłowy, igły do portów z ostrzem Hubera
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Fartuchy chirurgiczne, czepki, bluzy, serwety i akcesoria
Beschreibung: Część 5 - Fartuchy chirurgiczne, czepki, bluzy, serwety i akcesoria
Interne Kennung: Część 5 - Fartuchy chirurgiczne, czepki, bluzy, serwety i akcesoria
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Koc do konwekcyjnego ogrzewania dorosłego na całe ciało oraz górną partię ciała
Beschreibung: Część 6 - Koc do konwekcyjnego ogrzewania dorosłego na całe ciało oraz górną partię ciała
Interne Kennung: Część 6 - Koc do konwekcyjnego ogrzewania dorosłego na całe ciało oraz górną partię ciała
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Akcesoria endoskopowe
Beschreibung: Część 7 - Akcesoria endoskopowe
Interne Kennung: Część 7 - Akcesoria endoskopowe
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Akcesoria do zabiegów
Beschreibung: Część 8 - Akcesoria do zabiegów
Interne Kennung: Część 8 - Akcesoria do zabiegów
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Akcesoria do respiratora R860GE
Beschreibung: Część 9 - Akcesoria do respiratora R860GE
Interne Kennung: Część 9 - Akcesoria do respiratora R860GE
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Zestawy do przezskórnej tracheotomii metodą Griggsa, dreny z trokarem z PCW, rurki intubacyjne z mankietem, zbrojone, prowadnice intubacyjne
Beschreibung: Część 10 - Zestawy do przezskórnej tracheotomii metodą Griggsa, dreny z trokarem z PCW, rurki intubacyjne z mankietem, zbrojone, prowadnice intubacyjne
Interne Kennung: Część 10 - Zestawy do przezskórnej tracheotomii metodą Griggsa, dreny z trokarem z PCW, rurki intubacyjne z mankietem, zbrojone, prowadnice intubacyjne
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Zestawy do pomp objętościowych – kompatybilne z pompami Medima
Beschreibung: Część 11 - Zestawy do pomp objętościowych – kompatybilne z pompami Medima
Interne Kennung: Część 11 - Zestawy do pomp objętościowych – kompatybilne z pompami Medima
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Drobny asortyment: osłony, zatyczki, zaciski, cewniki, urządzenia do zszywek
Beschreibung: Część 12 - Drobny asortyment: osłony, zatyczki, zaciski, cewniki, urządzenia do zszywek
Interne Kennung: Część 12 - Drobny asortyment: osłony, zatyczki, zaciski, cewniki, urządzenia do zszywek
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Zestaw do szynowania moczowodów „śródoperacyjny”
Beschreibung: Część 13 - Zestaw do szynowania moczowodów „śródoperacyjny”
Interne Kennung: Część 13 - Zestaw do szynowania moczowodów „śródoperacyjny”
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - Filtry do rurek tracheotomijnych „sztuczny nos” oraz filtry bakteryjno – wirusowe z HME
Beschreibung: Część 14 - Filtry do rurek tracheotomijnych „sztuczny nos” oraz filtry bakteryjno – wirusowe z HME
Interne Kennung: Część 14 - Filtry do rurek tracheotomijnych „sztuczny nos” oraz filtry bakteryjno – wirusowe z HME
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 - Cewnik naczyniowy pośredni typu Midline zakładany metodą Seldingera, zestaw do cewnikowania żył centralnych metodą Seldingera dwuświatłowy
Beschreibung: Część 15 - Cewnik naczyniowy pośredni typu Midline zakładany metodą Seldingera, zestaw do cewnikowania żył centralnych metodą Seldingera dwuświatłowy
Interne Kennung: Część 15 - Cewnik naczyniowy pośredni typu Midline zakładany metodą Seldingera, zestaw do cewnikowania żył centralnych metodą Seldingera dwuświatłowy
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 - Przyrządy do przetaczania płynów infuzyjnych do pompy ASCOR AP31
Beschreibung: Część 16 - Przyrządy do przetaczania płynów infuzyjnych do pompy ASCOR AP31
Interne Kennung: Część 16 - Przyrządy do przetaczania płynów infuzyjnych do pompy ASCOR AP31
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 - Akcesoria do strzykawki automatycznej tomografu komputerowego
Beschreibung: Część 17 - Akcesoria do strzykawki automatycznej tomografu komputerowego
Interne Kennung: Część 17 - Akcesoria do strzykawki automatycznej tomografu komputerowego
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 - Koreczki dezynfekcyjne
Beschreibung: Część 18 - Koreczki dezynfekcyjnej
Interne Kennung: Część 18 - Koreczki dezynfekcyjne
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 - Giętki endoskop jednorazowego użytku, membrana nebulizatora i złącze typu „T”
Beschreibung: Część 19 - Giętki endoskop jednorazowego użytku, membrana nebulizatora i złącze typu „T”
Interne Kennung: Część 19 - Giętki endoskop jednorazowego użytku, membrana nebulizatora i złącze typu „T”
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 - Drobny sprzęt anestezjologiczny
Beschreibung: Część 20 - Drobny sprzęt anestezjologiczny
Interne Kennung: Część 20 - Drobny sprzęt anestezjologiczny
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 - Pojemniki na próbki biopsyjno – histopatologiczne
Beschreibung: Część 21 - Pojemniki na próbki biopsyjno – histopatologiczne
Interne Kennung: Część 21 - Pojemniki na próbki biopsyjno – histopatologiczne
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 - Zestawy do bezpiecznego rozpuszczania cytostatyków, linia infuzyjna kompatybilna z pompami Alaris GP i VP
Beschreibung: Część 22 - Zestawy do bezpiecznego rozpuszczania cytostatyków, linia infuzyjna kompatybilna z pompami Alaris GP i VP
Interne Kennung: Część 22 - Zestawy do bezpiecznego rozpuszczania cytostatyków, linia infuzyjna kompatybilna z pompami Alaris GP i VP
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 - Elektrody do holtera i kardiomonitorów, przyrząd do ćwiczenia oddechu
Beschreibung: Część 23 - Elektrody do holtera i kardiomonitorów, przyrząd do ćwiczenia oddechu
Interne Kennung: Część 23 - Elektrody do holtera i kardiomonitorów, przyrząd do ćwiczenia oddechu
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 - Igły do pena, kartridż Enflow, zestawy do pomiaru diurezy godzinowej, worki dobowej zbiórki moczu i systemu kontroli zbiórki stolca
Beschreibung: Część 24 - Igły do pena, kartridż Enflow, zestawy do pomiaru diurezy godzinowej, worki dobowej zbiórki moczu i systemu kontroli zbiórki stolca
Interne Kennung: Część 24 - Igły do pena, kartridż Enflow, zestawy do pomiaru diurezy godzinowej, worki dobowej zbiórki moczu i systemu kontroli zbiórki stolca
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 - Łyżki do wideolaryngoskopu CR-31D
Beschreibung: Część 25 - Łyżki do wideolaryngoskopu CR-31D
Interne Kennung: Część 25 - Łyżki do wideolaryngoskopu CR-31D