Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst wenst met één inschrijver een raamovereenkomst (zie bijlage) te sluiten, in het kader waarvan gedurende twee jaar, met een optionele verlenging van maximaal twee keer één jaar, bestellingen kunnen worden geplaatst
Verlängerung
Maximale Verlängerungen: 2
Weitere Informationen zur Verlängerung: Optionele verlenging van maximaal twee keer één jaar.