2. Verfahren
Verfahren
Titel: Componistenbuurt rioolvervanging
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft betrekking op het project Componistenbuurt rioolvervanging. Het betreft circa 2,8 km rioolvervanging in de wijk Waldeck. Het werk ligt in stadsdeel Loosduinen. Het bestaande riool wordt op de traditionele wijze vervangen en tevens wordt er hemelwaterriool aangebracht. De totale oppervlakte van de werkzaamheden bedraagt circa 30.000 m2. De civieltechnische handelingen die nodig zijn, vallen binnen de scope van de aanbesteding en bestaan in hoofdzaak uit: - Opbreken van (asfalt)verhardingen, funderingslagen en kantopsluitingen; - Verrichten van civieltechnische - en cultuurtechnische grondwerkzaamheden; - Onttrekken van grondwater; - Verwijderen en aanbrengen van vuilwaterriolen van beton; - Aanbrengen van hemelwaterriool door PP; - Verwijderen en aanbrengen van betonnen duiker; - Relinen van riolering van diverse afmetingen; - Verwijderen en aanbrengen van huis- en kolkaansluitingen; - Leveren en aanbrengen van kantopsluitingen en elementenverhardingen; - Leveren en aanbrengen van asfaltverhardingen en puinfunderingen; - Verwijderen en aanbrengen van straatmeubilair; - Aanbrengen van (extra) groenvoorzieningen incl. grondwerk plantvakken; - Verkeersmaatregelen en bijkomende werkzaamheden.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 2,8 Kilometer