2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eü. szolg. BFB és telephelyek részére - 14 rész
Beschreibung: Az eljárás teljes megnevezése: „Budapesti Fegyház és Börtön és telephelyeinek alap egészségügyi, illetve szakorvosi ellátása személyi és fogvatartotti állomány részére 24 hónapra - 14 részben" az alábbiak szerint: 4. rész: Fizikoterápiás szakasszisztensi feladatok (Budapesti Fegyház és Börtön) Szerződés meghatározása: Keretszerződés Nyertes Ajánlattevő szolgáltatási kötelezettsége kiterjed az adott részhez kapcsolódó, szolgáltatások szerint meghatározott egészségügyi alapellátásra, illetve különböző szakorvosi ellátásokra a közbeszerzési dokumentumokban, annak részét képező keretszerződés-tervezetben és műszaki leírásban részletezettek szerint. A beszerezni kívánt szolgáltatásra vonatozó részletes követelmények megjelölését a Közbeszerzési dokumentumok és annak részét képező műszaki leírás tartalmazza, továbbá a szerződés teljesítésével szemben támasztott további követelményt a szerződéstervezet tartalmazza.
Vorherige Bekanntmachung: 427829-2025
Interne Kennung: EKR000939182025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Az eljárás valamennyi részében az értékelés szempontja a Kbt. 76. § (2) a) pontja szerinti legalacsonyabb ár.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79625000 Überlassung von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Fizikoterápiás szakasszisztensi feladatok (BFB)
Beschreibung: 4. rész: Fizikoterápiás szakasszisztensi feladatok (Budapesti Fegyház és Börtön): A szolgáltatás ellátásához igénybevett szakápolók száma min. 1 fő - max. 2 fő lehet. A szolgáltatást csak fizikoterápiás szakvizsgával rendelkező láthatja el. Tervezett 2 éves óraszám: összesen 2688 óra/2 év A fenti mennyiségi adat tervezett mennyiség, amely az ajánlatok összehasonlíthatósága érdekében került megadásra. Keretösszeg 24 hónapra: 18.816.000,- HUF. Ajánlatkérő a keretösszeg 70 %-ának megfelelő mértékű lehívására köteles. A beszerezni kívánt szolgáltatásra vonatozó részletes követelmények megjelölését a Közbeszerzési dokumentumok és annak részét képező műszaki leírás tartalmazza, továbbá a szerződés teljesítésével szemben támasztott további követelményt a szerződéstervezet tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000939182025/4