See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie ekspertyzy oraz sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na potrzeby dostosowania istniejących piwnic szkół do wymogów Miejsc Doraźnego Schronienia z podziałem na 2 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie ekspertyzy oraz sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na potrzeby dostosowania istniejących piwnic szkół do wymogów Miejsc Doraźnego Schronienia z podziałem na 2 części. 2. Zakres zamówienia obejmuje 2 (dwie) CZĘŚCI: 2. 1 Część 1 – Szkoła Podstawowa w Mostach Przedmiot zamówienia w CZĘŚCI 1 obejmuje: 1) zamówienie podstawowe: sporządzenie ekspertyzy technicznej istniejącego obiektu, w tym ocenę stanu konstrukcji, instalacji oraz możliwości adaptacyjnych pomieszczeń piwnicznych wraz ze wskazaniem zakresu niezbędnych prac budowlanych i modernizacyjnych, a także wskazaniem rozwiązań najbardziej efektywnych z punktu widzenia celu, opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej, obejmującej w szczególności projekty architektoniczno-budowlane, techniczne i wykonawcze w branżach: konstrukcyjnej, sanitarnej, elektrycznej oraz teletechnicznej, a także przedmiary robót, kosztorysy inwestorskie oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, uwzględnienie w dokumentacji rozwiązań zapewniających spełnienie wymagań dla Miejsc Doraźnego Schronienia, w tym w zakresie bezpieczeństwa użytkowników, wentylacji, zaopatrzenia w media, warunków higieniczno-sanitarnych oraz odporności na zagrożenia,\uzyskanie wszelkich wymaganych uzgodnień, opinii, pozwoleń oraz decyzji administracyjnych, niezbędnych do realizacji inwestycji, w tym w szczególności uzgodnień branżowych, uzgodnień z właściwymi organami oraz w razie konieczności decyzji o pozwoleniu na budowę lub zgłoszenia robót budowlanych, przygotowanie kompletnej dokumentacji w formie i zakresie umożliwiającym przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie robót budowlanych oraz ich prawidłową realizację. 2) zamówienie na prawach opcji: pełnienie nadzoru autorskiego w okresie od rozpoczęcia procedury na wyłonienie wykonawcy robót budowlanych do podpisania umowy z wykonawcą robót budowlanych oraz od dnia przekazania wykonawcy robót budowlanych placu budowy do dnia podpisania końcowego protokołu odbioru robót, nie później niż do 39 miesięcy od dnia podpisania umowy. 2.2 CZĘŚĆ 2– Szkoła Podstawowa w Pogórzu Przedmiot zamówienia w CZĘŚCI 2 obejmuje: 1) zamówienie podstawowe: sporządzenie ekspertyzy technicznej istniejącego obiektu, w tym ocenę stanu konstrukcji, instalacji oraz możliwości adaptacyjnych pomieszczeń piwnicznych wraz ze wskazaniem zakresu niezbędnych prac budowlanych i modernizacyjnych, a także wskazaniem rozwiązań najbardziej efektywnych z punktu widzenia celu, opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej, obejmującej w szczególności projekty architektoniczno-budowlane, techniczne i wykonawcze w branżach: konstrukcyjnej, sanitarnej, elektrycznej oraz teletechnicznej, a także przedmiary robót, kosztorysy inwestorskie oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, uwzględnienie w dokumentacji rozwiązań zapewniających spełnienie wymagań dla Miejsc Doraźnego Schronienia, w tym w zakresie bezpieczeństwa użytkowników, wentylacji, zaopatrzenia w media, warunków higieniczno-sanitarnych oraz odporności na zagrożenia,\uzyskanie wszelkich wymaganych uzgodnień, opinii, pozwoleń oraz decyzji administracyjnych, niezbędnych do realizacji inwestycji, w tym w szczególności uzgodnień branżowych, uzgodnień z właściwymi organami oraz w razie konieczności decyzji o pozwoleniu na budowę lub zgłoszenia robót budowlanych, przygotowanie kompletnej dokumentacji w formie i zakresie umożliwiającym przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie robót budowlanych oraz ich prawidłową realizację. 2) zamówienie na prawach opcji: pełnienie nadzoru autorskiego w okresie od rozpoczęcia procedury na wyłonienie wykonawcy robót budowlanych do podpisania umowy z wykonawcą robót budowlanych oraz od dnia przekazania wykonawcy robót budowlanych placu budowy do dnia podpisania końcowego protokołu odbioru robót, nie później niż do 39 miesięcy od dnia podpisania umowy.
Interne Kennung: ZP.271.38.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71319000 Gutachterische Tätigkeit, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 75220000 Verteidigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Szkoła Podstawowa w Mostach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie ekspertyzy oraz sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na potrzeby dostosowania istniejących piwnic szkół do wymogów Miejsc Doraźnego Schronienia z podziałem na 2 części. 2. Zakres zamówienia obejmuje 2 (dwie) CZĘŚCI: 2. 1 Część 1 – Szkoła Podstawowa w Mostach Przedmiot zamówienia w CZĘŚCI 1 obejmuje: 1) zamówienie podstawowe: sporządzenie ekspertyzy technicznej istniejącego obiektu, w tym ocenę stanu konstrukcji, instalacji oraz możliwości adaptacyjnych pomieszczeń piwnicznych wraz ze wskazaniem zakresu niezbędnych prac budowlanych i modernizacyjnych, a także wskazaniem rozwiązań najbardziej efektywnych z punktu widzenia celu, opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej, obejmującej w szczególności projekty architektoniczno-budowlane, techniczne i wykonawcze w branżach: konstrukcyjnej, sanitarnej, elektrycznej oraz teletechnicznej, a także przedmiary robót, kosztorysy inwestorskie oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, uwzględnienie w dokumentacji rozwiązań zapewniających spełnienie wymagań dla Miejsc Doraźnego Schronienia, w tym w zakresie bezpieczeństwa użytkowników, wentylacji, zaopatrzenia w media, warunków higieniczno-sanitarnych oraz odporności na zagrożenia,\uzyskanie wszelkich wymaganych uzgodnień, opinii, pozwoleń oraz decyzji administracyjnych, niezbędnych do realizacji inwestycji, w tym w szczególności uzgodnień branżowych, uzgodnień z właściwymi organami oraz w razie konieczności decyzji o pozwoleniu na budowę lub zgłoszenia robót budowlanych, przygotowanie kompletnej dokumentacji w formie i zakresie umożliwiającym przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie robót budowlanych oraz ich prawidłową realizację. 2) zamówienie na prawach opcji: pełnienie nadzoru autorskiego w okresie od rozpoczęcia procedury na wyłonienie wykonawcy robót budowlanych do podpisania umowy z wykonawcą robót budowlanych oraz od dnia przekazania wykonawcy robót budowlanych placu budowy do dnia podpisania końcowego protokołu odbioru robót, nie później niż do 39 miesięcy od dnia podpisania umowy.
Interne Kennung: ZP.271.38.2026 (1)
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2– Szkoła Podstawowa w Pogórzu
Beschreibung: 2.2 CZĘŚĆ 2– Szkoła Podstawowa w Pogórzu Przedmiot zamówienia w CZĘŚCI 2 obejmuje: 1) zamówienie podstawowe: sporządzenie ekspertyzy technicznej istniejącego obiektu, w tym ocenę stanu konstrukcji, instalacji oraz możliwości adaptacyjnych pomieszczeń piwnicznych wraz ze wskazaniem zakresu niezbędnych prac budowlanych i modernizacyjnych, a także wskazaniem rozwiązań najbardziej efektywnych z punktu widzenia celu, opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej, obejmującej w szczególności projekty architektoniczno-budowlane, techniczne i wykonawcze w branżach: konstrukcyjnej, sanitarnej, elektrycznej oraz teletechnicznej, a także przedmiary robót, kosztorysy inwestorskie oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, uwzględnienie w dokumentacji rozwiązań zapewniających spełnienie wymagań dla Miejsc Doraźnego Schronienia, w tym w zakresie bezpieczeństwa użytkowników, wentylacji, zaopatrzenia w media, warunków higieniczno-sanitarnych oraz odporności na zagrożenia,\uzyskanie wszelkich wymaganych uzgodnień, opinii, pozwoleń oraz decyzji administracyjnych, niezbędnych do realizacji inwestycji, w tym w szczególności uzgodnień branżowych, uzgodnień z właściwymi organami oraz w razie konieczności decyzji o pozwoleniu na budowę lub zgłoszenia robót budowlanych, przygotowanie kompletnej dokumentacji w formie i zakresie umożliwiającym przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie robót budowlanych oraz ich prawidłową realizację. 2) zamówienie na prawach opcji: pełnienie nadzoru autorskiego w okresie od rozpoczęcia procedury na wyłonienie wykonawcy robót budowlanych do podpisania umowy z wykonawcą robót budowlanych oraz od dnia przekazania wykonawcy robót budowlanych placu budowy do dnia podpisania końcowego protokołu odbioru robót, nie później niż do 39 miesięcy od dnia podpisania umowy.
Interne Kennung: ZP.271.38.2026 (2)