2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa energii elektrycznej dla Gminy Zakrzew i jednostek organizacyjnych wymienionych w SWZ, na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r."
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa energii elektrycznej do obiektów (punktów poboru energii, dalej również PPE) wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia w wysokości 4 338 434 kWh (zakup energii). 2. Zapotrzebowanie energii elektrycznej podane w pkt 1 powyżej jest zamówieniem podstawowym. W toku realizacji zamówienia zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia wartości zamówienia w zakresie maksymalnie 15% lub zwiększenia wartości zamówienia w zakresie do 15% względem podstawowej ilości energii elektrycznej dla zakupu energii. Zwiększenie wartości zamówienia nastąpi na zasadzie prawa opcji. Szczegółowa informacja zawarta jest w projekcie umowy (załącznik nr 2 do SWZ). 3. Pełna informacja zawarta jest w Dziale 4 SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.18.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w związku z tym termin składania ofert został skrócony (art. 138. Ust. 4 Pzp).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa energii elektrycznej do obiektów (punktów poboru energii, dalej również PPE) wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia w wysokości 4 338 434 kWh (zakup energii). 2. Zapotrzebowanie energii elektrycznej podane w pkt 1 powyżej jest zamówieniem podstawowym. W toku realizacji zamówienia zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia wartości zamówienia w zakresie maksymalnie 15% lub zwiększenia wartości zamówienia w zakresie do 15% względem podstawowej ilości energii elektrycznej dla zakupu energii. Zwiększenie wartości zamówienia nastąpi na zasadzie prawa opcji. Szczegółowa informacja zawarta jest w projekcie umowy (załącznik nr 2 do SWZ). 3. Pełna informacja o przedmiocie zamówienia zawarta jest w SWZ w Rozdziale 4.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W toku realizacji zamówienia zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia ilości energii maksymalnie o 15% zamówienia podstawowego. Zwiększenie wartości zamówienia nastąpi na zasadzie prawa opcji. Szczegółowa informacja zawarta jest w projekcie umowy (załącznik nr 2 do SWZ).
626370-2026 - Competition
Poland – Petroleum products, fuel, electricity and other sources of energy – „Dostawa energii elektrycznej dla Gminy Zakrzew i jednostek organizacyjnych wymienionych w SWZ, na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r."
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP.271.18.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09000000 Petroleum products, fuel, electricity and other sources of energy
Additional classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy, 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: