2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przyjęcie i zagospodarowanie odpadów ex 19 12 12 w instalacji termicznego przetwarzania odpadów pochodzących z Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych MPGK Sp. z o.o. w Tarnowie w 2027 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa sukcesywnego przyjęcia i zagospodarowania odpadów o kodzie ex 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 (frakcja niskokaloryczna o wartości szacowanej ciepła spalania 9- 12 MJ/kg) w instalacji termicznego przetwarzania odpadów o granulacji ˃80 mm (frakcja balastowa) pochodzących ze strumienia niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych i z „frakcji suchej” (opakowaniowej) odpadów komunalnych, wysegregowanych na linii segregacji odpadów w Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Tarnowie przy ul. Komunalnej 29. 2. Szacowana maksymalna ilość odpadów przewidzianych do przyjęcia i zagospodarowania w ramach zamówienia wynosi 10 000 Mg, przy czym MPGK zastrzega sobie prawo do zmniejszenia tej ilości, w związku z okresowo mniejszą ilością dostarczanych odpadów do Instalacji MPGK. Ostateczna ilość odpadów przewidzianych do przyjęcia i zagospodarowania w ramach zamówienia wynikała będzie z cyklu produkcyjnego i bieżących potrzeb MPGK w trakcie realizacji zamówienia, przy czym minimalna (gwarantowana) ich ilość wynosi 5 000 Mg. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/DG/2026/14
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513300 Verbrennung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001