2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup 1 szt. średniego samochodu kwatermistrzowskiego (zaopatrzeniowego) na podwoziu z napędem uterenowionym 4x4 dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Mysłowicach w 2025 r.”
Beschreibung: 1)Przedmiot zamówienia to: „Dostawa 1 szt. średniego samochodu kwatermistrzowskiego (zaopatrzeniowego) na podwoziu z napędem uterenowionym 4x4 dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Mysłowicach w 2025 r.”. Zamawiający wymaga aby dostarczony samochód pożarniczy specjalny średni kwatermistrzowski (zaopatrzeniowy) skrzyniowy był o ładowności min. 5500 kg z windą załadowczą o nośności min. 2000 kg. 2) Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a. odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b. być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. 3) Pojazd musi być oznakowany numerami operacyjnymi PSP zgodnie z Zarządzeniem nr 6 Komendanta Głównego PSP z dnia 8 maja 2025 r. w sprawie gospodarki transportowej w jednostkach organizacyjnych PSP (Dz. Urz. KG PSP z 2025 r., poz. 9).
Interne Kennung: MT.2370.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1)Przedmiot zamówienia to: „:Dostawa 1 szt. średniego samochodu kwatermistrzowskiego (zaopatrzeniowego) na podwoziu z napędem uterenowionym 4x4 dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Mysłowicach w 2025 r.”. Zamawiający wymaga aby dostarczony samochód pożarniczy specjalny średni kwatermistrzowski (zaopatrzeniowy) skrzyniowy był o ładowności min. 5500 kg z windą załadowczą o nośności min. 2000 kg. 2) Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a. odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b. być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. 3) Pojazd musi być oznakowany numerami operacyjnymi PSP zgodnie z Zarządzeniem nr 6 Komendanta Głównego PSP z dnia 8 maja 2025 r. w sprawie gospodarki transportowej w jednostkach organizacyjnych PSP (Dz. Urz. KG PSP z 2025 r., poz. 9).