2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Dataplatform
Beschreibung: Omgevingsdienst IJsselland heeft behoefte aan een nieuw dataplatform dat de huidige oplossing vervangt. Ter voorbereiding op de eventueel op te starten aanbesteding wenst Omgevingsdienst IJsselland een vrijblijvende marktconsultatie uit te voeren. Het doel van de marktconsultatie is het verkrijgen van kennis, inzichten en advies van marktpartijen die kunnen worden meegenomen in de verdere uitwerking van de uitvraag. Precieze omvang en hoeveelheden zijn nog niet bekend ten tijde van de marktconsultatie. De verwachte scope van de opdracht is te vinden in het marktconsultatiedocument.
Interne Kennung: TN610858
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72316000 Datenanalyse
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Omgevingsdienst IJsselland heeft behoefte aan een nieuw dataplatform dat de huidige oplossing vervangt. Ter voorbereiding op de eventueel op te starten aanbesteding wenst Omgevingsdienst IJsselland een vrijblijvende marktconsultatie uit te voeren. Het doel van de marktconsultatie is het verkrijgen van kennis, inzichten en advies van marktpartijen die kunnen worden meegenomen in de verdere uitwerking van de uitvraag.
Interne Kennung: 1