626393-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Sicherheitskameras – UTB – MILAN – FLKŘ – Vybavení pro novou laboratoř řízení rizik a BOZP – Pořízení kamerového a senzorového systému 2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUTB – MILAN – FLKŘ – Vybavení pro novou laboratoř řízení rizik a BOZP – Pořízení kamerového a senzorového systému 2
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka kamerového a senzorového systému pořizovaného pro potřeby Fakulty logistiky a krizového řízení Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně v rámci projektu: Modernizace infrastruktury a lepší akademické nástroje, registrační číslo projektu CZ.02.02.01/00/23_023/0008905, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. Zadavatel stanovil technické podmínky s ohledem na nutnost zajištění kompatibility s již provozovaným technologickým vybavením zadavatele. Součástí plnění je rovněž dodávka do místa plnění a instalace.
Interne Kennung2794
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35125300 Sicherheitskameras
5. Los
LosLOT-0001