2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA WARZYW I OWOCÓW Z PODZIAŁEM NA 3 CZĘŚCI (ZADANIA)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców w przewidywanych ilościach z podziałem na 3 części (zadania). Zadanie 1 – DOSTAWA WARZYW I OWOCÓW - (GZ Siedlce) Zadanie 2 – DOSTAWA WARZYW I OWOCÓW - (GZ Warszawa -Wesoła) Zadanie 3 – DOSTAWA WARZYW I OWOCÓW - Kopytów ZZ LOGISTYK IIA - Kopytów 1. Wymogi ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załącznikach nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia, który zostanie zamieszczony na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do 200 % wartości zamówienia podstawowego. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.
Interne Kennung: D/73/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE NR 1:Dostawa warzyw i owoców Grupa Zabezpieczenia (GZ) SIEDLCE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców na 2027 rok. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6 do SWZ (projektowane postanowienia umowy) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Miejsce realizacji dostawy: 28 WOG – Magazyn Żywnościowy Grupy Zabezpieczenia Siedlce, ul Składowa 39, 08-110 – Siedlce, woj. mazowieckie
Interne Kennung: D/73/2026 - Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: Wymogi, ilości opcjonalne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6 do SWZ (projektowane postanowienia umowy) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do 200 % wartości zamówienia podstawowego. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Dostawa warzyw i owoców
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców na 2027 rok. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6A do SWZ (projektowane postanowienia umowy) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Miejsce realizacji dostawy: 28 WOG – Magazyn Żywnościowy Grupy Zabezpieczenia Wesoła, ul Okuniewska 1, 05-075 Warszawa – Wesoła, woj. Mazowieckie
Interne Kennung: D/73/2026 Zadanie nr 2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: Wymogi, ilości opcjonalne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6A do SWZ (projektowane postanowienia umowy) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do 200 % wartości zamówienia podstawowego. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 3 - Dostawa warzyw i owoców
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców na 2026 rok. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6B do SWZ (projektowane postanowienia umowy) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Miejsce realizacji dostawy: KOPYTÓW ZZ LOGISTYK II A - Magazyn Żywnościowy Kopytów 10, 21-509 Kopytów, woj. Lubelskie powiat Bialski
Interne Kennung: D/73/2026 Zadanie nr 3
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: Wymogi, ilości opcjonalne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6B do SWZ (projektowane postanowienia umowy) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do 200 % wartości zamówienia podstawowego. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.