626404-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Aquarien – Aquatische dierenverblijven
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAquatische dierenverblijven
BeschreibungLevering en installatie van aquatische dierenverblijven t.b.v. axolotls levering en installatie van een gehele opstelling, zoals beschreven in de aanbestedingsdocumenten
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39298800 Aquarien
5. Los
LosLOT-0000
TitelLevering en installatie gehele opstelling
BeschreibungLevering en installatie gehele opstelling een gehele opstelling conform aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenUitbreidingen, onderhoud