See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup endoprotez, implantów i materiałów ortopedycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa endoprotez, implanto oraz innych materiałów ortopedycznych, z podziałem na 17 części/zadań.
Interne Kennung: ZP.3311.21.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania oraz ilości zawiera Formularz ofertowo-cenowy - załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: część 2
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: część 3
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: część 4
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: część 5
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: część 6
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: część 7
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: część 8
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: część 9
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: część 10
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: część 11
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: część 12
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: część 13
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: część 14
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: część 15
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: część 16
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: część 17
Interne Kennung: Część nr 17