2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania i utrzymania czystości w budynkach Zamawiającego objętych przedmiotem zamówienia oraz wykonywanie czynności związanych z obsługą narad”
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi sprzątania i utrzymania czystości w budynkach Zamawiającego objętych przedmiotem zamówienia oraz wykonywanie czynności związanych z obsługą narad. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1 do SWZ– wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2025/08/0090/WRO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy