626428-2026 - Wettbewerb
Polen – Notfallwagen – Zakup 2 szt. specjalistycznych karetek z napędem 4x4 dla Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup 2 szt. specjalistycznych karetek z napędem 4x4 dla Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 2 szt. specjalistycznych karetek z napędem 4x4 wraz ze specjalistycznym wyposażeniem dla Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu o parametrach technicznych i użytkowych zgodnych z wymaganiami opisanymi w Załączniku nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający wymaga zaoferowania fabrycznie nowych ambulansów sanitarnych typu C z zabudową części medycznej. Oferowane ambulanse muszą posiadać fabrycznie nowe wyposażenie, wolne od wad, objęte gwarancją. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym minimalne wymagania dotyczące samochodu bazowego, przedziału medycznego oraz sprzętu medycznego zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projekt umowy stanowiący Załącznik Nr 5 do SWZ. 3. Specyfikację Warunków Zamówienia wraz z załącznikami Zamawiający udostępnia na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem https://pogotowie-mielec.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html Bezpośredni link do postępowania: https://pogotowie-mielec.logintrade.net/zapytania_email,238935,2174e34d1b8c3a0502240efb7fd923f0.html
Interne KennungPN.15.2026.PSPR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1) Zamawiający udostępnia pełną dokumentację postępowania na stronie internetowej prowadzonego postępowania dostępnej pod adresem hhttps://pogotowie-mielec.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html bezpośredni link do postępowania: https://pogotowie-mielec.logintrade.net/zapytania_email,238935,2174e34d1b8c3a0502240efb7fd923f0.html 2) Ofertę w postępowaniu składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) za pośrednictwem platformy przetargowej dostępnej pod adresem wskazanym w ust. 1. 3) Zamawiający przewiduje zastosowanie w postępowaniu tzw. procedury odwróconej tj. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4) Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114100 Notfallwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 2 szt. specjalistycznych karetek z napędem 4x4 wraz ze specjalistycznym wyposażeniem dla Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu o parametrach technicznych i użytkowych zgodnych z wymaganiami opisanymi w Załączniku nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający wymaga zaoferowania fabrycznie nowych ambulansów sanitarnych typu C z zabudową części medycznej. Oferowane ambulanse muszą posiadać fabrycznie nowe wyposażenie, wolne od wad, objęte gwarancją. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym minimalne wymagania dotyczące samochodu bazowego, przedziału medycznego oraz sprzętu medycznego zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projekt umowy stanowiący Załącznik Nr 5 do SWZ. 4. Zamówienie należy zrealizować w maksymalnym terminie do 30 dni od dnia podpisania umowy. 5. Miejscem wydania Przedmiotu zamówienia będzie siedziba Wykonawcy.