See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa opatrunków
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa opatrunków do Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego im. L. Zamenhofa w Białymstoku, ul. J. Waszyngtona 17, zwanego dalej Zamawiającym. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: PN-32/26/2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet 61
Beschreibung: 1 Opatrunek nieprzylepny Polymem 8 cm x 8 cm x 1 szt. *Nie zamieniać! Opatrunek dla pacjentów z EB SZT 240
Interne Kennung: Część nr 61
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet 62
Beschreibung: 1 Mextra Superabsorbent 10 cm x 10 cm x 1 szt. *Nie zamieniać! Opatrunek dla pacjentów z EB. SZT 200
Interne Kennung: Część nr 62
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet 63
Beschreibung: 1 Opaska podtrzymująca o rozciągliwości 85% i właściwościach kohezyjnych PEHA HAFT 8cm x 4m x 1 szt. *Produkt przeznaczony dla pacjentów z EB - nie zamieniać! SZT 500
Interne Kennung: Część nr 63
Haupteinstufung (cpv): 33141113 Bandagen
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet 64
Beschreibung: 1 Przyrząd typu TAC TICK z dwoma końcówkami o innej wielkości do skutecznego i bezpiecznego usuwania kleszczy różnych rozmiarów ze skóry ludzi i zwierząt x 1 szt. SZT 150
Interne Kennung: Część nr 64
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet 65
Beschreibung: 1 Tampon, którego zewnętrzną warstwę stanowi gaza 28-nitkowa, wewnątrz której umieszczony jest watowy lub włókninowy wkład chłonny. Tampon zaopatrzony w nitkę. Rozmiar 30 cm x 30 cm x 1 szt. SZT 100
Interne Kennung: Część nr 65
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet 66
Beschreibung: 1 Spray typu StickOff bez alkoholu, zawierający heksametylodisiloksan, służący do bezbolesnego usuwania różnego rodzaju plastrów, opatrunków samoprzylepnych itp.,dopuszczony do stosowania u noworodków, op. 50 ml OP 300
Interne Kennung: Część nr 66
Haupteinstufung (cpv): 33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet 67
Beschreibung: 1 Przezroczysty, wodoodporny, hypoalergiczny opatrunek z plastrem, z dwoma dodatkowymi sterylnymi paskami bezpośrednio zintegrowanymi, z wcięciem w kształcie litery U, do mocowania i stabilizacji wkłuć naczyniowych u noworodków i małych dzieci rozm. 3,5 cm x 4,7 cm x 50 szt. OP 100 2 Przezroczysty, wodoodporny, hypoalergiczny opatrunek z plastrem, z dwoma dodatkowymi sterylnymi paskami bezpośrednio zintegrowanymi, z wcięciem w kształcie litery U, do mocowania i stabilizacji wkłuć naczyniowych u małych dzieci rozm. 5,0 cm x 6,0 cm x 50 szt. OP 80
Interne Kennung: Część nr 67
Haupteinstufung (cpv): 33141111 Klebeverband
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet 68
Beschreibung: 1 Zestaw opatrunkowy do terapii podciśnieniowej składajacy się z jałowego opatr. 18 x 12,5 x 3,2 cm koloru czarnego wykonanego z siatkowego poliuretanu (PE) o otwartych porach (z dużą zdolnością odprowadzania płynów); drenu o przekroju 5-cio otworowym z zaciskiem i 2 szt. folii samoprzylepnej do opatrunku; opak. x 5 szt. OP 10 2 Zestaw opatrunkowy do terapii podciśnieniowej składajacy się z jałowego opatr. 26 x 15 x 3,2 cm koloru czarnego wykonanego z siatkowego poliuretanu (PE) o otwartych porach (z dużą zdolnością odprowadzania płynów); drenu o przekroju 5-cio otworowym z zaciskiem i 2 szt. folii samoprzylepnej do opatrunku; opak. x 5 szt. OP 12
Interne Kennung: Część nr 68
Haupteinstufung (cpv): 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet 69
Beschreibung: 1 Opatr. jałowy typu TEGADERM 6 cm x 7 cm x 100 szt. *Bez wycięcia. *Przezroczysty opatrunek z folii poliuretanowej, z ramką ułatwiającą aplikację. OP 60
Interne Kennung: Część nr 69
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet 70
Beschreibung: 1 Sterylny, miejscowy klej tkankowy (mieszanka 90% butylu i 10% cyjanoakrylanu oktylu) do szybkiego i precyzyjnego zamykania ran 0,35 g x 10 szt. OP 30 2 Sterylny, miejscowy klej tkankowy (mieszanka 90% butylu i 10% cyjanoakrylanu oktylu) do szybkiego i precyzyjnego zamykania ran 0,5 g x 10 szt. OP 30
Interne Kennung: Część nr 70
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel