2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obytná zóna Včelnice - etapa 1a, Chodová Planá
Beschreibung: Částečná revitalizace sídliště Lučina s napojením infrastruktury do nové části sídliště (nevyužitá plocha):
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Obytná zóna Včelnice - etapa 1a, Chodová Planá