626435-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – KŘP ÚSK - SPJ BOŽTĚŠICE - CELKOVÁ REKONSTRUKCE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKŘP ÚSK - SPJ BOŽTĚŠICE - CELKOVÁ REKONSTRUKCE
BeschreibungCelková rekonstrukce objektu Stálé pořádkové jednotky Ústí nad Labem včetně výukové místnosti a vrátnice v rozsahu prací a dodávek tak, jak je vymezeno výkazem výměr, projektovou dokumentací a dle podmínek povolení stavby, jenž jsou přílohou zadávací dokumentace.
Interne KennungKRPU-125256/ČJ-2026-0400VZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001