2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybavení odborných učeben vizualizační technikou
Beschreibung: Předmět plnění veřejné zakázky je zaměřen na vybavení odborných tříd vizualizační technikou s příslušenstvím, a to na 2 pracovištích školy (Komenského 754/3 a Dlouhá 221/6, 412 01 Litoměřice). Přesný soupis vybavení a jeho technických parametrů je uveden v příloze č. 4
Interne Kennung: Vybavení odborných učeben vizualizační technikou
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001