62644-2026 - Ergebnis
Tschechien – Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC) – Poskytování licencí a souvisejících služeb Microsoft 2021-2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování licencí a souvisejících služeb Microsoft 2021-2025
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je poskytování (dodávka) produktů firmy Microsoft vč. užívacích práv prostřednictvím multilicenčních smluv a licenčních programů OPEN (a pod tímto programem další programy, OPEN Value a OPEN Value Subscription), CSP - Cloud Solution Provider, MPSA - Microsoft Products and Services Agreement, Enterprise Agreement (a pod tímto programem Enterprise Agreement Subscription a Server Cloud Agreement), a poskytování doplňkových služeb souvisejících s uplatněním produktů Microsoft v prostředí České televize. Bližší vymezení předmětu plnění je uvedeno v Zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung16804-2021
Interne Kennung4 Q/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC)
5. Los
LosLOT-0004
Interne KennungK5 2375