2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění servisní podpory pro síťová bezpečnostní zařízení technologie výrobce Palo Alto
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zajištění servisní a licenční podpory pro síťová bezpečnostní zařízení technologie výrobce Palo Alto, a to v rozsahu stanoveném technickou specifikací, která tvoří přílohu č. 1 smlouvy – Nabídkový formulář. Technická specifikace obsahuje zejména specifikaci podporovaných zařízení technologie Palo Alto, požadovaný typ a úroveň servisní podpory, dobu a období platnosti servisní podpory a požadované licence, včetně jejich dodání a zajištění platnosti po dobu stanovenou zadavatelem. Další informace o předmětu plnění a podmínkách plnění jsou uvedeny v Příloze č. 1 ZD – Závazný vzor Smlouvy (dále jen „Smlouva“).
Interne Kennung: 26/940/353
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50312300 Wartung und Reparatur von Datennetzeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
626447-2026 - Competition
Czechia – Maintenance and repair of data network equipment – Zajištění servisní podpory pro síťová bezpečnostní zařízení technologie výrobce Palo Alto
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 26/940/353
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50312300 Maintenance and repair of data network equipment
Additional classification (cpv): 72261000 Software support services
5. Lot
Lot: LOT-0001