62645-2026 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – DOSTAWA ŚREDNIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO-GAŚNICZEGO WRAZ Z INTEGRALNYM WYPOSAŻENIEM DLA OSP KAMIŃSK
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA ŚREDNIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO-GAŚNICZEGO WRAZ Z INTEGRALNYM WYPOSAŻENIEM DLA OSP KAMIŃSK
BeschreibungDOSTAWA ŚREDNIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO-GAŚNICZEGO WRAZ Z INTEGRALNYM WYPOSAŻENIEM DLA OSP KAMIŃSK. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w szczegółowym opisie technicznym średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z integralnym wyposażeniem, który stanowi załącznik Nr 9 do SWZ, który stanowi jednocześnie załącznik Nr 2 do projektowanych postanowień umowy (dalej PPU) oraz w PPU, które stanowią załącznik Nr 8 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung718205-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung3. Oferowany przez wykonawcę przedmiot zamówienia ma odpowiadać wymogom określonym w SWZ, w szczególności w szczegółowym opisie technicznym średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z integralnym wyposażeniem, który stanowi załącznik Nr 9 do SWZ, który stanowi jednocześnie załącznik Nr 2 do PPU. Wszystkie wskazane w dokumentacji SWZ (w tym jej załącznikach) znaki towarowe, patenty lub pochodzenie należy rozumieć, jako przykładowe i wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważny". Przez produkt równoważny dla wyspecyfikowanego przedmiotu zamówienia rozumie się produkt o parametrach i funkcjonalnościach odpowiadającym co najmniej minimalnym parametrom i funkcjonalnościom wyszczególnionym i określonym w szczegółowym zakresie, w opisie przedmiotu zamówienia (szczegółowym opisie technicznym średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z integralnym wyposażeniem, który stanowi załącznik Nr 9 do SWZ, który stanowi jednocześnie załącznik Nr 2 do PPU). Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. W tym celu wykonawca jest zobowiązany załączyć do oferty stosowne dokumenty, zawierające opis / parametry / funkcjonalność zastosowanych rozwiązań równoważnych. Ww. dokumenty powinny pozwolić Zamawiającemu jednoznacznie stwierdzić zgodność oferowanych w ofercie rozwiązań równoważnych z wymaganiami określonymi w SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień i opcji.