Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Erfüllungsort
Postanschrift: ul. Sokołowskiego 4
Stadt: Wałbrzych
Postleitzahl: 58-309
Land, Gliederung (NUTS): Wałbrzyski (PL517)
626461-2026 - Competition
Poland – Medical consumables – Dostawa materiałów medycznych dla Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa materiałów medycznych dla Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów medycznych dla Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu. Zamawiający dzieli zamówienie na części, które nazywa pakietami. Liczba pakietów – 14 Pakiet nr 1 – Szpatułki laryngologiczne Pakiet nr 2 – Podkład chłonny na rozlane wydzieliny Pakiet nr 3 – Osłona na mikroskop Kinevo 900 Pakiet nr 4 – Osłona na aparat Intrabeam Pakiet nr 5 – Dreny laparoskopowe do toru wizyjnego Storz Pakiet nr 6 – Dreny laparoskopowe do toru wizyjnego Stryker Pakiet nr 7 – Akcesoria do profesjonalnej pielęgnacji jamy ustnej Pakiet nr 8 – Zestaw do szynowania moczowodów typu ''Double-J" Pakiet nr 9 – Zestaw do Nefrostomii Pakiet nr 10 – Zestaw do bezpiecznego podawania cytostatyków Pakiet nr 11 – Zatyczka do cewnika Pakiet nr 12 – Jednorazowa higieniczna koszula dla pacjenta Pakiet nr 13 – Jednorazowa poduszka dla pacjenta Pakiet nr 14 – Zestaw do drenażu lędźwiowego zewnętrznego
Internal identifier: Zp/57/PN/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Szpatułki laryngologiczne
Description: Dalszy i dokładny opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw) wraz z formularzem asortymentowo - cenowym znajduje się w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Internal identifier: Pakiet nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Podkład chłonny na rozlane wydzieliny
Internal identifier: Pakiet nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Osłona na mikroskop Kinevo 900
Internal identifier: Pakiet nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Osłona na aparat Intrabeam
Internal identifier: Pakiet nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Dreny laparoskopowe do toru wizyjnego Storz
Internal identifier: Pakiet nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Dreny laparoskopowe do toru wizyjnego Stryker
Internal identifier: Pakiet nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Akcesoria do profesjonalnej pielęgnacji jamy ustnej
Internal identifier: Pakiet nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Zestaw do szynowania moczowodów typu ''Double-J"
Internal identifier: Pakiet nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Zestaw do Nefrostomii
Internal identifier: Pakiet nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Zestaw do bezpiecznego podawania cytostatyków
Internal identifier: Pakiet nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Zatyczka do cewnika
Internal identifier: Pakiet nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Jednorazowa higieniczna koszula dla pacjenta
Internal identifier: Pakiet nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Jednorazowa poduszka dla pacjenta
Internal identifier: Pakiet nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Zestaw do drenażu lędźwiowego zewnętrznego
Internal identifier: Pakiet nr 14