2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrednotenje učinkovitosti in uspešnosti ter vrednotenje učinka Interreg programa Slovenija-Avstrija 2021-2027
Beschreibung: Predmet "Vrednotenje učinkovitosti in uspešnosti ter vrednotenje učinka Interreg programa Slovenija-Avstrija 2021-2027". Podrobnejša specifikacija naročila je razvidna iz dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila in tehničnih specifikacij.
Interne Kennung: JN 18/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73200000 Beratung im Bereich Forschung und Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 553596