See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów farmaceutycznych dla „Poddębickim Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla „Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach, z podziałem na 39 pakietów w ilościach i asortymencie określonym w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Oferta może obejmować całość przedmiotu zamówienia lub wybrane części - pakiety, a jeżeli pakiet obejmuje więcej niż jedną pozycję oferta dla swojej ważności w tym pakiecie musi być złożona na wszystkie jej pozycje. Wykonawca może złożyć ofertę na jeden, kilka lub wszystkie pakiety. 4. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 108 ust. 1 uPzp oraz art. 109 ust. 1 pkt 4 uPzp. Języki, w których dokumenty zamówienia są oficjalnie dostępne: polski.
Vorherige Bekanntmachung: 378028-2026
Interne Kennung: PCZ/ZP/3331/8/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: 1. Ibuprofen flakon 400mg/100ml x 20 flak. opak. 60
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: 1. Somatostatinum proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań 3mg fiol. 100
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: 1. Rocuronium bromide roztwór do wstrzykiwań / do infuzji 0,05g/5ml x 10 amp. opak. 150
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: 1. Metformini hydrochloridum tabletki powlekane 500 mg x30szt opak. 10
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: 1. Buprenorphinum roztwór do wstrzykiwań 0,3mg/1ml x 5 amp. opak. 60 2. Hydrocortiusonum proszek do sporządzania roztworu do wstrzykiwań 100 mg/fiol fiol. 100 3. Lorazepam roztwór do wstrzykiwań 4mg/ml x 5 amp. opak. 5
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: 1. Bevacizumab koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 100mg/4ml fiol. 500 2. Bevacizumab koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 400mg/16ml fiol. 50 Zamawiający wymaga aby w poz. 1 i 2 zaoferowano produkty tego samego producenta Zamawiający wymaga zaoferowania preparatów znajdujących się w katalogu leków refundowanych stosowanych w chemioterapii/programach lekowych zgodnie z aktualnym obwieszczeniem Ministra Zdrowia
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Beschreibung: 1. Pertuzumab koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 420 mg/ 14 ml opak. 30 Zamawiający wymaga zaoferowania preparatów znajdujących się w katalogu leków refundowanych stosowanych w chemioterapii/programach lekowych zgodnie z aktualnym obwieszczeniem Ministra Zdrowia
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Beschreibung: 1. Trastuzumabum roztwór do wstrzykiwań podskórnych 600 mg/5 ml fiol. 55 Zamawiający wymaga zaoferowania preparatów znajdujących się w katalogu leków refundowanych stosowanych w chemioterapii/programach lekowych zgodnie z aktualnym obwieszczeniem Ministra Zdrowia
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Beschreibung: 1. Pertuzumab + Trastuzumab roztwór do wstrzykiwań podskórnych 1200 mg/600 mg/10ml fiol. 2 2. Pertuzumab + Trastuzumab roztwór do wstrzykiwań podskórnych 600 mg/600 mg/15ml fiol. 20 Zamawiający wymaga zaoferowania preparatów znajdujących się w katalogu leków refundowanych stosowanych w chemioterapii/programach lekowych zgodnie z aktualnym obwieszczeniem Ministra Zdrowia
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Beschreibung: 1. Alpelisib tabletki powlekane 150 mg x 56 tabl. opak. 2 Zamawiający wymaga zaoferowania preparatów znajdujących się w katalogu leków refundowanych stosowanych w chemioterapii/programach lekowych zgodnie z aktualnym obwieszczeniem Ministra Zdrowia
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Beschreibung: 1. Trifluridinum + Tipiracilum tabletki powlekane 15mg+6,14mg x 60 tabl. opak. 1 2. Trifluridinum + Tipiracilum tabletki powlekane 20mg+8,19mg x 20 tabl. opak. 4 Zamawiający wymaga zaoferowania preparatów znajdujących się w katalogu leków refundowanych stosowanych w chemioterapii/programach lekowych zgodnie z aktualnym obwieszczeniem Ministra Zdrowia
Interne Kennung: Pakiet nr 21