626486-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Brennstoffe – Levering brandstoffen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLevering brandstoffen
BeschreibungDe gemeente Waalwijk is voornemens één raamovereenkomst af te sluiten voor de levering van HVO 100 Brandstof en OptiSpray voor het wagenpark voor een periode van 1 januari 2026 tot 31 december 2027 Dit is exclusief een optie tot verlenging van 2x 1 jaar. De opdrachtgever neemt uiterlijk in september de beslissing tot verlenging. Gekeken naar het verleden betreft de geschatte afname HVO100 ongeveer 140.000 liter per jaar. De geschatte afname OptiSpray bedraagt 4500 liter per jaar. De geschatte waarde van de af te nemen brandstof ligt tussen de €200.000 – €250.000 per jaar. Door eventuele beleidswijzigingen kunnen de genoemde hoeveelheden afwijken. De genoemde aantallen betreffen daarom een indicatie en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung59530
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensVoor deze opdracht volgt de gemeente Waalwijk de Europese openbare aanbestedingsprocedure volgens de Aanbestedingswet 2012. De gemeente Waalwijk is voornemens de opdracht te gunnen aan de inschrijver met de economisch meest voordelige inschrijving op basis van de laagste prijs. Dit komt voort uit de verwachting dat er geen significant onderscheid gemaakt kan worden op het gebied van kwaliteit. HVO100 en OptiSpray zijn daarnaast homogene producten en de leveranciers, actief op de markt worden ruimschoots in staat geacht aan de gewenste kwaliteit te kunnen voldoen.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDe gemeente Waalwijk is voornemens één raamovereenkomst af te sluiten voor de levering van HVO 100 Brandstof en OptiSpray voor het wagenpark voor een periode van 1 januari 2026 tot 31 december 2027 Dit is exclusief een optie tot verlenging van 2x 1 jaar. De opdrachtgever neemt uiterlijk in september de beslissing tot verlenging. -
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVerlenging met 2x 1 jaar