See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Krzyż w latach 2026-2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, a także prac z zakresu ubocznego użytkowania lasu, gospodarki szkółkarskiej, nasiennictwa i selekcji, oraz utrzymania dróg leśnych, dojazdów pożarowych i melioracji do wykonania na terenie Nadleśnictwa Krzyż w latach 2026-2027.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leśnictwa: Zacisze, Dębina, Rzeczyn.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, a także prac z zakresu ubocznego użytkowania lasu, gospodarki szkółkarskiej, nasiennictwa i selekcji, oraz utrzymania dróg leśnych, dojazdów pożarowych i melioracji do wykonania na terenie Nadleśnictwa Krzyż w latach 2026-2027, leśnictw Zacisze, Dębina, Rzeczyn.
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Leśnictwa: Żelichowo, Radzyń, Wizany.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, a także prac z zakresu ubocznego użytkowania lasu, gospodarki szkółkarskiej, nasiennictwa i selekcji, oraz utrzymania dróg leśnych, dojazdów pożarowych i melioracji do wykonania na terenie Nadleśnictwa Krzyż w latach 2026-2027, leśnictw Żelichowo, Radzyń, Wizany.
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Leśnictwa: Dzierżązno Małe, Gieczynek, Dębowa Góra.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, a także prac z zakresu ubocznego użytkowania lasu, gospodarki szkółkarskiej, nasiennictwa i selekcji, oraz utrzymania dróg leśnych, dojazdów pożarowych i melioracji do wykonania na terenie Nadleśnictwa Krzyż w latach 2026-2027, leśnictw Dzierżązno Małe, Gieczynek, Dębowa Góra.
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Leśnictwa: Dolina, Zwierzyniec, Zielonowo.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, a także prac z zakresu ubocznego użytkowania lasu, gospodarki szkółkarskiej, nasiennictwa i selekcji, oraz utrzymania dróg leśnych, dojazdów pożarowych i melioracji do wykonania na terenie Nadleśnictwa Krzyż w latach 2026-2027, leśnictw Dolina, Zwierzyniec, Zielonowo.
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Gospodarstwo Szkółkarskie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, a także prac z zakresu ubocznego użytkowania lasu, gospodarki szkółkarskiej, nasiennictwa i selekcji, oraz utrzymania dróg leśnych, dojazdów pożarowych i melioracji do wykonania na terenie Nadleśnictwa Krzyż w latach 2026-2027 na terenie Gospodarstwa Szkółkarskiego.
Interne Kennung: Pakiet 5