See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zamówienie wspólne na kompleksową dostawę paliwa gazowego dla jednostek Województwa Dolnośląskiego, grupa zakupowa GZG5.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa paliwa gazowego wraz z usługą dystrybucji paliwa gazowego wysokometanowego grupy E, do punktów poboru gazu określonych w załączniku nr 7 do SWZ - Opisie przedmiotu zamówienia, z podziałem na 31 zadań (części) odpowiadającym poszczególnym Zamawiającym, tj.: Agencja Rozwoju Regionalnego "ARLEG" S.A., Dolnośląski Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Jaworze, Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu, Dolnośląski Ośrodek Ruchu Drogowego, Dolnośląski Park Innowacji i Nauki S.A., Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 12 dla Uczniów Niesłyszących i Słabosłyszących oraz z innymi niepełnosprawnościami im. Marii Grzegorzewskiej we Wrocławiu, Dolnośląski Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy, Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych, Dolnośląskie Centrum Leczenia Uzależnień w Czarnym Borze, Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii, Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o., Filharmonia Dolnośląska im. Ludomira Różyckiego w Jeleniej Górze, Filharmonia Sudecka im. Józefa Wiłkomirskiego w Wałbrzychu, Inwestycje Dolnośląskie Sp. z o. o., Koleje Dolnośląskie S.A., Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze, Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu, Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju, Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze, Pogotowie Ratunkowe w Legnicy, Pogotowie Ratunkowe w Wałbrzychu, Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu, Sanatoria Dolnośląskie Sp. z o.o., Stawy Milickie S.A., Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu, Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy, Uzdrowisko Lądek - Długopole S.A., Uzdrowisko Szczawno - Jedlina S.A., Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy, Wojewódzkie Centrum Psychiatrii Długoterminowej w Stroniu Śląskim. Sposób realizacji zamówienia określony jest w IPU - Istotnych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 6A do SWZ dla zadań nr 1-14 oraz nr 16-31, a także załącznik nr 6B dla zadania nr 15.
Vorherige Bekanntmachung: 492446-2026
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.33.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: art. 139 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0017
Titel: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego wraz z usługą dystrybucji paliwa gazowego wysokometanowego grupy E: Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu
Beschreibung: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego wraz z usługą dystrybucji paliwa gazowego wysokometanowego grupy E: Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określone są w Istotnych Postanowieniach Umowy, stanowiących załącznik nr 6A do SWZ oraz w załączniku nr 7 do SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia. Zamawiający informuje, że wśród Zamawiających, tj. jednostek wymienionych w rozdziale I SWZ, są jednostki będące odbiorcami uprawnionymi, o których mowa w art. 62b ust. 1 pkt 2) lit. d) ustawy Prawo energetyczne.
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.33.2026 - zadanie 17
Los: LOT-0019
Titel: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego wraz z usługą dystrybucji paliwa gazowego wysokometanowego grupy E: Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze
Beschreibung: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego wraz z usługą dystrybucji paliwa gazowego wysokometanowego grupy E: Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określone są w Istotnych Postanowieniach Umowy, stanowiących załącznik nr 6A do SWZ oraz w załączniku nr 7 do SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia. Zamawiający informuje, że wśród Zamawiających, tj. jednostek wymienionych w rozdziale I SWZ, są jednostki będące odbiorcami uprawnionymi, o których mowa w art. 62b ust. 1 pkt 2) lit. d) ustawy Prawo energetyczne.
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.33.2026 - zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego wraz z usługą dystrybucji paliwa gazowego wysokometanowego grupy E: Pogotowie Ratunkowe w Legnicy
Beschreibung: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego wraz z usługą dystrybucji paliwa gazowego wysokometanowego grupy E: Pogotowie Ratunkowe w Legnicy Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określone są w Istotnych Postanowieniach Umowy, stanowiących załącznik nr 6A do SWZ oraz w załączniku nr 7 do SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia. Zamawiający informuje, że wśród Zamawiających, tj. jednostek wymienionych w rozdziale I SWZ, są jednostki będące odbiorcami uprawnionymi, o których mowa w art. 62b ust. 1 pkt 2) lit. d) ustawy Prawo energetyczne.
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.33.2026 - zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego wraz z usługą dystrybucji paliwa gazowego wysokometanowego grupy E: Pogotowie Ratunkowe w Wałbrzychu
Beschreibung: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego wraz z usługą dystrybucji paliwa gazowego wysokometanowego grupy E: Pogotowie Ratunkowe w Wałbrzychu Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określone są w Istotnych Postanowieniach Umowy, stanowiących załącznik nr 6A do SWZ oraz w załączniku nr 7 do SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia. Zamawiający informuje, że wśród Zamawiających, tj. jednostek wymienionych w rozdziale I SWZ, są jednostki będące odbiorcami uprawnionymi, o których mowa w art. 62b ust. 1 pkt 2) lit. d) ustawy Prawo energetyczne.
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.33.2026 - zadanie nr 21
Los: LOT-0025
Titel: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego wraz z usługą dystrybucji paliwa gazowego wysokometanowego grupy E: Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu
Beschreibung: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego wraz z usługą dystrybucji paliwa gazowego wysokometanowego grupy E: Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określone są w Istotnych Postanowieniach Umowy, stanowiących załącznik nr 6A do SWZ oraz w załączniku nr 7 do SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia. Zamawiający informuje, że wśród Zamawiających, tj. jednostek wymienionych w rozdziale I SWZ, są jednostki będące odbiorcami uprawnionymi, o których mowa w art. 62b ust. 1 pkt 2) lit. d) ustawy Prawo energetyczne.
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.33.2026 - zadanie nr 25