2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rode lijst groene stip: effectiviteit natuurherstel
Beschreibung: Dit onderzoek heeft tot doel de effectiviteit van gevoerde natuurherstelmaatregelen te evalueren, middels een gestandaardiseerde methodiek. De methode Rode Lijst met Groene Stip gebruikt Rode Lijst-soorten als graadmeter voor succes. Het idee is om deze methode nogmaals toe te passen, zodat een unieke tijdreeks ontstaat van 20 tot 30 jaar waarin de effecten van maatregelen nauwkeurig zijn gevolgd. De resultaten van het onderzoek moeten leiden tot: • Een overzichtstabel met daarin de effectiviteit van de verschillende maatregelen per soort(sgroep) en in de tijd; • Inzicht voor beheer en beleid voor welke soorten een maatregel effectief is; • Inzicht op welke termijn resultaten van een maatregel te verwachten zijn; • Inzicht na hoeveel jaar een maatregel herhaald dient te worden. Het maximale beschikbare budget voor deze opdracht bedraagt € 289.256,20 exclusief btw en € 350.000, - inclusief btw.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1