2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odkanalizování obce Hlubočany a místní Části Terešov
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výkon dodavatele stavebních prací dle § 14 odst. 3 zákona pro investiční akci – ,,Odkanalizování obce Hlubočany a místní Části Terešov“ v předpokládaném rozsahu investičních nákladů: 177 351 798,43 Kč bez DPH.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre, 45232423 Bau von Abwasserpumpstationen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výkon dodavatele stavebních prací dle § 14 odst. 3 zákona pro investiční akci – ,,Odkanalizování obce Hlubočany a místní Části Terešov“ v předpokládaném rozsahu investičních nákladů: 177 351 798,43,- Kč bez DPH.
Interne Kennung: Odkanalizování obce Hlubočany a místní Části Terešov