2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa systemów multimedialnych wraz z osprzętem i oprogramowaniem oraz ich uruchomieniem w pojazdach trakcyjnych typu SA135 i SA134
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemów multimedialnych wraz z osprzętem i oprogramowaniem oraz ich uruchomieniem w trzech pojazdach trakcyjnych typu SA135 i trzech pojazdach trakcyjnych typu SA134. 2. Realizacja przedmiotu zamówienia została podzielona na dwa etapy, zgodnie z poniższym: 1) Etap I: dostawa systemów multimedialnych wraz z osprzętem i oprogramowaniem, zgodnie z parametrami określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia (Część III – SWZ OPZ), w szczególności w pkt I ppkt 1.1. OPZ oraz pkt II ppkt 1.1. OPZ; 2) Etap II: konfiguracja dostarczonych systemów multimedialnych wraz z uruchomieniem w pojazdach typu SA135 i SA134 i przeszkoleniem użytkowników, zgodnie z wymaganiami określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia (Część III – SWZ OPZ). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania i oczekiwania Zamawiającego zostały określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ – III część SWZ) oraz we Wzorze Umowy (WU – II część SWZ), stanowiącymi integralną część SWZ. 4. Działając na podstawie art. 139 ust. 1 Pzp Zamawiający informuje, że zastosuje tzw. „procedurę odwróconą”, tzn. - najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 5. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, tj. za pośrednictwem Platformy Zakupowej (dalej Platforma) pod adresem https://kd.eb2b.com.pl. Korzystanie z Platformy Zakupowej jest bezpłatne. Wszelkie oświadczenia, zawiadomienia, wyjaśnienia oraz inne dokumenty w przedmiotowym postępowaniu oraz umowa są sporządzone w języku polskim. 6. Adres strony internetowej, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z przedmiotowym postępowaniem: https://kd.eb2b.com.pl.
Interne Kennung: KD.OZZ.272.U.59.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48813000 Passagierinformationssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48813100 Elektronische Anzeigetafeln
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemów multimedialnych wraz z osprzętem i oprogramowaniem oraz ich uruchomieniem w trzech pojazdach trakcyjnych typu SA135 i trzech pojazdach trakcyjnych typu SA134. 2. Realizacja przedmiotu zamówienia została podzielona na dwa etapy, zgodnie z poniższym: 1) Etap I: dostawa systemów multimedialnych wraz z osprzętem i oprogramowaniem, zgodnie z parametrami określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia (Część III – SWZ OPZ), w szczególności w pkt I ppkt 1.1. OPZ oraz pkt II ppkt 1.1. OPZ; 2) Etap II: konfiguracja dostarczonych systemów multimedialnych wraz z uruchomieniem w pojazdach typu SA135 i SA134 i przeszkoleniem użytkowników, zgodnie z wymaganiami określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia (Część III – SWZ OPZ). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania i oczekiwania Zamawiającego zostały określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ – III część SWZ) oraz we Wzorze Umowy (WU – II część SWZ), stanowiącymi integralną część SWZ.