626502-2026 - Auftragsänderung
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Utrzymanie terenów zieleni w Dzielnicy Wola – parki, skwery, zieleńce oraz miejsca pamięci – numer postępowania: 41/ZP/24
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie terenów zieleni w Dzielnicy Wola – parki, skwery, zieleńce oraz miejsca pamięci – numer postępowania: 41/ZP/24
Beschreibung1) Przedmiot zamówienia obejmuje utrzymanie terenów zieleni w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy, tj. parków, skwerów, zieleńców oraz miejsc pamięci. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres prac oraz sposób i wymagania dotyczące wykonania usług będących przedmiotem zamówienia określają: a) projektowane postanowienia umowy, zwane dalej także wzorem umowy, które stanowią załącznik nr 6 do SWZ wraz z załącznikami nr 2-3, pn.: - wykaz terenów – parki, skwery, zieleńce oraz miejsca pamięci, - sposób wykonania ogrodniczych prac sezonowych, b) formularz cenowy – załącznik nr 11 do SWZ.
Interne Kennung41/ZP/24
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77314100 Anlegen von Rasen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
5. Los
LosLOT-0001
TitelUtrzymanie terenów zieleni w Dzielnicy Wola – parki, skwery, zieleńce oraz miejsca pamięci – numer postępowania: 41/ZP/24.