2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości – z terenu Miasta Krosna – z terenów zamieszkałych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu miasta Krosna w okresie od 2 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. Na terenie Gminy Miasto Krosno gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi zostały objęte nieruchomości zamieszkałe w zabudowie jednorodzinnej, zabudowie wielolokalowej, zabudowie Zespołu Staromiejskiego oraz ulicy Staszica. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) odbiór, 2) wyposażenie w pojemniki na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta Krosna, 3) wyposażenie w pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, 4) obsługa pojemników własnych Zamawiającego, 5) mycie i dezynfekcja pojemników, 6) wymiana pojemników, 7) wyposażenie w worki do selektywnej zbiórki odpadów oraz w worki przeznaczone do zbierania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, 8) wyposażenie w worki do zbiórki popiołu i bioodpadów stanowiących części roślin pochodzących z pielęgnacji terenów zielonych i ogrodów; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w załączonym do SWZ załączniku OPZ.
Interne Kennung: ZP.271.75.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001