626510-2026 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – ,, Dostawa średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego,,
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel,, Dostawa średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego,,
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego na potrzeby Ochotniczej Straży Pożarnej w Osetnie. Dokładne wymagania techniczne i funkcjonale pojazdu opisane w sposób zaspokajający potrzeby OSP zawarto w załącznikach do SWZ, w szczególności w zał. 7.
Vorherige Bekanntmachung476282-2026
Interne KennungBZP.271.57.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001