626511-2026 - Wettbewerb
Polen – Event-Organisation – Kompleksowa organizacja warsztatów foresightowych związanych z tematyką sprawiedliwej transformacji Małopolski Zachodniej
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa organizacja warsztatów foresightowych związanych z tematyką sprawiedliwej transformacji Małopolski Zachodniej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja warsztatów foresightowych związanych z tematyką sprawiedliwej transformacji Małopolski Zachodniej. Zamówienie obejmuje organizację minimalnie 15 a maksymalnie 30 warsztatów foresightowych dla minimalnie 6 a maksymalnie 10 uczestników każdy, w gminach Małopolski Zachodniej. Warsztaty foresightowe to warsztaty strategiczne dla interesariuszy procesu sprawiedliwej transformacji Małopolski Zachodniej, które pozwolą na zwiększenie zaangażowania liderów lokalnych, w tym gmin, przedsiębiorców i organizacji pozarządowych, w inicjatywy na rzecz łagodzenia negatywnych skutków transformacji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik nr 1 do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego - wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 4. Zamawiający określił warunki przeniesienia majątkowych praw autorskich we wzorze umowy – załączniku nr 1C do swz. 5. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia.
Interne KennungRR-XVI.272.4.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensZamówienie publiczne udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego z uwzględnieniem przepisów stosowanych przy udzielaniu zamówień na usługi społeczne i inne szczególne usługi zgodnie z art. 359 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2026 r., poz. 793 z późn.zm.).
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
LosLOT-0001