626533-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Budowa systemu ładowania autobusów elektrycznych na terenie Oddziału Przewozów R-1 „Woronicza”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa systemu ładowania autobusów elektrycznych na terenie Oddziału Przewozów R-1 „Woronicza”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, instalacyjnych i montażowych oraz dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń tworzących system 177 stanowisk do ładowania autobusów elektrycznych.
Interne Kennung31/NN/LB/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232221 Umspann-Unterstation, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 31158000 Ladegeräte
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, instalacyjnych i montażowych oraz dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń tworzących system 177 stanowisk do ładowania autobusów elektrycznych