626536-2026 - Ergebnis
Polen – Hygienepapier – Dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie wyrobów medycznych i innego sprzętu medycznego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie wyrobów medycznych i innego sprzętu medycznego
Beschreibung1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie wyrobów medycznych i innego sprzętu medycznego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 19 części: - część nr 1: Pieluchomajtki, - część nr 2: Sprzęt medyczny, - część nr 3: Opatrunki, - część nr 4: Pozostałe artykuły medyczne, - część nr 5: Sprzęt medyczny (2), - część nr 6: Opatrunki (2), - część nr 7: Pozostałe artykuły medyczne (2), - część nr 8: Fartuchy, pokrowce, prześcieradła, zestawy do inhalacji (2), - część nr 9: Opatrunki (3). Zamówienie jest częściowo realizowane w ramach projektu pt. „Placówka zapewniająca dzienną opiekę osobom niesamodzielnym” oraz projektu pt. Centrum wsparcia opiekunów nieformalnych i opieki nad osobami niesamodzielnymi w Miejskim Centrum Opieki w Krakowie; Projekty dofinansowane przez Unię Europejską z programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 6. Fundusze Europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działania 6.33 Wsparcie usług społecznych w regionie – ZIT
Vorherige Bekanntmachung520677-2026
Interne KennungZP-11/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33770000 Hygienepapier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
LosLOT-0001
TitelPieluchomajtki
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia - w części nr 1 - jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie wyrobów medycznych i innego sprzętu medycznego (pieluchomajtek). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców.
Interne KennungCzęść nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenMaksymalna wartość opcji wyniesie nie więcej niż 30% - zwiększenie wartości wskazanej we wzorze umowy. Zamawiający w ramach prawa opcji przewiduje możliwe wielokrotne jego wykorzystanie (Zamawiający nie musi jednorazowo wykorzystać prawa opcji w całkowitej wielkości)
LosLOT-0002
TitelSprzęt medyczny
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia - w części nr 2 - jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie wyrobów medycznych i innego sprzętu medycznego (sprzętu medycznego). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców.
Interne KennungCzęść nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
LosLOT-0003
TitelOpatrunki
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia - w części nr 3 - jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie wyrobów medycznych i innego sprzętu medycznego (sprzętu medycznego). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców.
Interne KennungCzęść nr 3
LosLOT-0004
TitelPozostałe artykuły medyczne
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia - w części nr 4 - jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie wyrobów medycznych i innego sprzętu medycznego (sprzętu medycznego). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców.
Interne KennungCzęść nr 4
LosLOT-0005
TitelSprzęt medyczny (2)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia - w części nr 5 - jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie wyrobów medycznych i innego sprzętu medycznego (sprzętu medycznego). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców.
Interne KennungCzęść nr 5
LosLOT-0006
TitelOpatrunki (2)
Interne KennungCzęść nr 6
LosLOT-0007
TitelPozostałe artykuły medyczne (2)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia - w części nr 7 - jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie wyrobów medycznych i innego sprzętu medycznego (sprzętu medycznego). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców.
Interne KennungCzęść nr 7
LosLOT-0008
TitelFartuchy, pokrowce, prześcieradła, zestawy do inhalacji (2)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia - w części nr 8 - jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie wyrobów medycznych i innego sprzętu medycznego (sprzętu medycznego). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców.
Interne KennungCzęść nr 8
LosLOT-0009
TitelOpatrunki (3)
Interne KennungCzęść nr 9