2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych odbieranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Żytno.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych odbieranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Żytno od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. (przez okres 12 miesięcy) Zakres zamówienia obejmuje: 1) wyposażenie właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz domków letniskowych na nieruchomości lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe w pojemniki oraz dodatkowe worki na odpady niesegregowane (zmieszane) oraz worki na odpady selektywnie zbierane (oddzielnie worek na szkło, worek na papier i tekturę, worek na metale, tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe, worek na odpady bio), 2) wyposażenie punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych w odpowiednie kontenery i pojemniki do gromadzenia odpadów komunalnych, 3) odbiór i zagospodarowanie całego strumienia odpadów komunalnych z: a) nieruchomości zamieszkałych, b) domków letniskowych na nieruchomości lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe, c) punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych w Żytnie (PSZOK), 4) wykonanie dwóch zbiórek objazdowych w celu zebrania mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych opon od aut osobowych.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust 4 ustawy Prawo zamówień publicznych, termin składania ofert jest krótszy o 5 dni, ze względu iż składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy PZP.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001