2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa spójnego systemu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w Mieście Legnicy etap II – zadania bieżące” – zamówienie podzielone na 4 części
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, kompletnego, wolnego od wad fizycznych i prawnych, nieużywanego i nieregenerowanego, nierekondycjonowanego sprzętu oraz wyposażenia, który pochodzi z oficjalnego kanału dystrybucji producenta – wymagania jakościowe, normy i dopuszczenia określono w § 7 projektu umowy – Rozdział 3 swz. część I - dostawa sprzętu zasilania awaryjnego oraz infrastruktury polowej, której przedmiotem jest dostawa sprzętu przeznaczonego do zapewnienia awaryjnego zasilania, dystrybucji energii elektrycznej, oświetlenia mobilnego oraz wyposażenia wspierającego organizację zaplecza działań kryzysowych, ratowniczych i logistycznych. część II - dostawa sprzętu technicznego, pompowego, transportowego i logistycznego, której przedmiotem jest dostawa specjalistycznego sprzętu technicznego wykorzystywanego w działaniach ratowniczych, usuwaniu skutków zdarzeń kryzysowych, zabezpieczeniu przeciwpowodziowym oraz wsparciu logistycznym działań terenowych. część III - dostawa sprzętu łączności, monitoringu, systemów obserwacyjnych i bezzałogowych , której przedmiotem jest dostawa sprzętu służącego zapewnieniu łączności operacyjnej, obserwacji, rozpoznania, monitoringu sytuacyjnego oraz wsparcia działań przy użyciu systemów bezzałogowych. część IV - Dostawa wyposażenia ratowniczego, medycznego, ochronnego i specjalistycznego - przedmiotem części IV zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia przeznaczonego do prowadzenia działań ratowniczych, udzielania pomocy przedmedycznej, zabezpieczenia personelu oraz realizacji specjalistycznych działań interwencyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części określają: „Opis przedmiotu zamówienia” i OPZ” – załączniki: dla części 1 załącznik nr 1 do IDW dla części 2 załącznik nr 1a do IDW dla części 3 załącznik nr 1b do IDW dla części 4 załącznik nr 1c do IDW oraz projekt umowy – Rozdział 3 swz. 2. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia wskazano jakikolwiek znak towarowy, patent czy pochodzenie- należy przyjąć, że wskazane patenty, znaki towarowe, pochodzenie określają parametry techniczne, eksploatacyjne, użytkowe, co oznacza, że Zamawiający dopuszcza złożenie oferty w tej części przedmiotu zamówienia o parametrach technicznych, eksploatacyjnych i użytkowych nie gorszych niż zaproponowane przez Zamawiającego. Zgodnie z treścią art. 101 ustawy Prawo zamówień publicznych 11 września 2019r. (Dz. U. z 2026r. poz. 793 – tekst jednolity z późniejszymi zmianami; (zwanej dalej uPzp) jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia wskazane są konkretne rozwiązania pod względem cech, parametrów lub rozwiązań technicznych, Zamawiający dopuszcza zastosowanie urządzeń i wyrobów lub rozwiązań technicznych równoważnych, co do ich cech, parametrów lub rozwiązań technicznych, a wszystkie ewentualne nazwy firmowe urządzeń i wyrobów użyte w opisie przedmiotu zamówienia powinny być traktowane jako definicje standardowe, a nie konkretne nazwy firmowe urządzeń i wyrobów zastosowanych w specyfikacji warunków zamówienia. Obowiązek udowodnienia równoważności leży po stronie Wykonawcy zgodnie z art. 104 ww. ustawy Pzp - poprzez załączenie do oferty np. kart produktów, katalogów, opisów producenta, itp.- czyli opisów, które w sposób nie budzący wątpliwości Zamawiającego będą potwierdzały „równoważność” urządzeń i wyrobów co do ich cech, parametrów lub rozwiązań technicznych.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Wstępne ogłoszenie informacyjne - 297275-2026
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu zasilania awaryjnego oraz infrastruktury polowej
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, kompletnego, wolnego od wad fizycznych i prawnych, nieużywanego i nieregenerowanego, nierekondycjonowanego sprzętu oraz wyposażenia, który pochodzi z oficjalnego kanału dystrybucji producenta – wymagania jakościowe, normy i dopuszczenia określono w § 7 projektu umowy – Rozdział 3 swz. część I - dostawa sprzętu zasilania awaryjnego oraz infrastruktury polowej, której przedmiotem jest dostawa sprzętu przeznaczonego do zapewnienia awaryjnego zasilania, dystrybucji energii elektrycznej, oświetlenia mobilnego oraz wyposażenia wspierającego organizację zaplecza działań kryzysowych, ratowniczych i logistycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części określają: „Opis przedmiotu zamówienia” i OPZ” – załączniki: dla części 1 załącznik nr 1 do IDW oraz projekt umowy – Rozdział 3 swz.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung, 31224810 Verlängerungskabel, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje.
Los: LOT-0002
Titel: „Dostawa sprzętu technicznego, pompowego, transportowego i logistycznego”
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, kompletnego, wolnego od wad fizycznych i prawnych, nieużywanego i nieregenerowanego, nierekondycjonowanego sprzętu oraz wyposażenia, który pochodzi z oficjalnego kanału dystrybucji producenta – wymagania jakościowe, normy i dopuszczenia określono w § 7 projektu umowy – Rozdział 3 swz., część II - dostawa sprzętu technicznego, pompowego, transportowego i logistycznego, której przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego sprzętu technicznego wykorzystywanego w działaniach ratowniczych, usuwaniu skutków zdarzeń kryzysowych, zabezpieczeniu przeciwpowodziowym oraz wsparciu logistycznym działań terenowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części określają: „Opis przedmiotu zamówienia” i OPZ” – załączniki: dla części 2: załącznik nr 1a do IDW oraz projekt umowy – Rozdział 3 swz.
Los: LOT-0003
Titel: „Dostawa sprzętu łączności, monitoringu, systemów obserwacyjnych i bezzałogowych”
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, kompletnego, wolnego od wad fizycznych i prawnych, nieużywanego i nieregenerowanego, nierekondycjonowanego sprzętu oraz wyposażenia, który pochodzi z oficjalnego kanału dystrybucji producenta – wymagania jakościowe, normy i dopuszczenia określono w § 7 projektu umowy – Rozdział 3 swz. część III - dostawa sprzętu łączności, monitoringu, systemów obserwacyjnych i bezzałogowych , której przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu służącego zapewnieniu łączności operacyjnej, obserwacji, rozpoznania, monitoringu sytuacyjnego oraz wsparcia działań przy użyciu systemów bezzałogowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części określają: „Opis przedmiotu zamówienia” i OPZ” – załączniki: dla części 3, załącznik nr 1b do IDW oraz projekt umowy – Rozdział 3 swz.
Los: LOT-0004
Titel: „Dostawa wyposażenia ratowniczego, medycznego, ochronnego i specjalistycznego”
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, kompletnego, wolnego od wad fizycznych i prawnych, nieużywanego i nieregenerowanego, nierekondycjonowanego sprzętu oraz wyposażenia, który pochodzi z oficjalnego kanału dystrybucji producenta – wymagania jakościowe, normy i dopuszczenia określono w § 7 projektu umowy – Rozdział 3 swz. część IV - Dostawa wyposażenia ratowniczego, medycznego, ochronnego i specjalistycznego - przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia przeznaczonego do prowadzenia działań ratowniczych, udzielania pomocy przedmedycznej, zabezpieczenia personelu oraz realizacji specjalistycznych działań interwencyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części określają: „Opis przedmiotu zamówienia” i OPZ” – załączniki: dla części 4 załącznik nr 1c do IDW oraz projekt umowy – Rozdział 3 swz.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Wstępne ogłoszenie informacyjne - 297275-2026
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31122000 Generator units
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 31154000 Uninterruptible power supplies, 31224810 Extension cables, 09331200 Solar photovoltaic modules, 44211100 Modular and portable buildings
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje.
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004