See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków receptariuszowych, środków kontrastowych, opatrunków i innych
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa leków receptariuszowych, środków kontrastowych, opatrunków i innych
Vorherige Bekanntmachung: 691995-2025
Interne Kennung: FDZ.261.115.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy:1)nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 i ust. 2 i art. 109 ust. 1 pkt. 4) Pzp;2)spełniają warunki udziału w postępowaniu w zakresie: a)zdolności do występowania w obrocie gospodarczym- Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku,b)uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, – przez co rozumie się, iż Wykonawcy którzy składają ofertę na przedmiot oferty kwalifikowany jako produkt leczniczy posiadają odpowiednio do rodzaju prowadzonej działalności: aktualną koncesję / zezwolenie na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej / składu celnego/ składu konsygnacyjnego/ zezwolenie na wytwarzanie produktów stanowiących przedmiot zamówienia oraz – wyłącznie dla zadania nr 1, 3, 4, 10, 17, 22, 25 i 45 - posiadają zezwolenie na prowadzenie obrotu środkami odurzającymi i substancjami psychotropowymi;c)sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku,d)zdolności technicznej lub zawodowej - Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku.3)nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 514);4)nie są objęci zakazem, o którym mowa art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1).Potencjał podmiotu udostępniającego zasoby: 1)Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do konkretnego zamówienia, lub jego części polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej podmiotów udostępniających zasoby, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nim stosunków prawnych; 2)Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, składa wraz z ofertą zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów; 3)Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w pkt. 2) potwierdza, że stosunek łączący wykonawcę z podmiotami udostępniającymi zasoby gwarantuje rzeczywisty dostęp do tych zasobów oraz określa, w szczególności: a)zakres dostępnych wykonawcy zasobów podmiotu udostępniającego zasoby; b)sposób i okres udostępnienia wykonawcy i wykorzystania przez niego zasobów podmiotu udostępniającego te zasoby przy wykonywaniu zamówienia; 4)Wykonawca nie może po upływie terminu składania ofert powoływać się na zdolności lub sytuację podmiotów udostępniających zasoby, jeżeli na etapie składania ofert nie polegał on w danym zakresie na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby. A) DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE DO UPŁYWU TERMINU SKŁADANIA OFERT Wykonawca zobowiązany jest złożyć /przesłać za pośrednictwem Platformy Zakupowej w terminie wyznaczonym, jako dzień i godzina składania ofert niżej wymienione dokumenty i oświadczenia: 1)Ośw. o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunku udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (zwanego dalej: JEDZ). Informacje zawarte w oświadczeniu będą stanowić wstępne potwierdzenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Warunki udziału w postępowaniu zostaną wstępnie zweryfikowane na podstawie wypełnionej Części IV: Kryteria kwalifikacji poprzez złożenie ogólnego oświadczenia dotyczącego wszystkich kryteriów kwalifikacji w punkcie „alfa” w JEDZ (nie wymaga się wypełniania żadnej z pozostałych sekcji w części IV JEDZ).2)Jeżeli Wykonawca będzie polegać na zasobach podmiotu udostępniającego zasoby (tzw. „trzeciego”): 2. 1) JEDZ podmiotu trzeciego. JEDZ powinien być wypełniony w zakresie, w jakim Wykonawca powołuje się na ich zasoby; 2. 2) Ośw. podmiotu udostępniającego zasoby potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz odpowiednio spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na jego zasoby; 2. 3) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby wg wytycznych wskazanych w Rozdz. 4 pkt. 2 ppkt. 3) SWZ.3)W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców (m.in. konsorcja, spółki cywilne) - oświadczenie, z którego wynika, które dostawy wykonają poszczególni Wykonawcy (wg załącznika nr 5 do SWZ);4)wypełniony i podpisany formularz oferty (zał. nr 2 do SWZ);5)Kosztorys ofertowy **) wyrażony w PLN – wg wzoru określonego w Załączniku nr 1.1-1.67 (plik. xls) – posiadający wypełnione wiersze i kolumny zgodnie z zakresem składanej oferty;6)Pełnomocnictwo lub inny dokument określający zakres umocowania do reprezentowania Wykonawcy, treść pełn. musi jednoznacznie określać czynności, co do wykonywania, których pełnomocnik jest upoważniony, o ile ofertę składa pełnomocnik lub przedstawiciel Wykonawcy, a w przypadku podmiotów wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – pełn., o którym mowa w Rozdz. 4 pkt. 3.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 -Leki ogólnodostępne cz.1
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa leków ogólnodostępnych cz.1.
Interne Kennung: Zadanie 1 -Leki ogólnodostępne cz.1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 -Leki stosowane w zaburzeniach rytmu serca
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa leków stosowanych w zaburzeniach rytmu serca
Interne Kennung: Zadanie 2 -Leki stosowane w zaburzeniach rytmu serca
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 -Leki ogólnodziałające cz.2
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa leków ogólnodziałających cz.2
Interne Kennung: Zadanie 3 -Leki ogólnodziałające cz.2
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 -Leki różne cz.1
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa leków różnych cz.1.
Interne Kennung: Zadanie 4 -Leki różne cz.1
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 -Leki różne cz.2
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa leków różnych cz.2
Interne Kennung: Zadanie 5 -Leki różne cz.2
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6-Albuminy
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa albumin.
Interne Kennung: Zadanie 6-Albuminy
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7-Immunoglobuliny cz.1
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa immunoglobulin cz.1
Interne Kennung: Zadanie 7-Immunoglobuliny cz.1
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8-Immunoglobuliny cz.2
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa immunoglobulin cz.2
Interne Kennung: Zadanie 8-Immunoglobuliny cz.2
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9-Leki kardiologiczne
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa leków kardiologicznych.
Interne Kennung: Zadanie 9-Leki kardiologiczne
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10-Leki różne cz.3
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa leków różnych cz.3.
Interne Kennung: Zadanie 10-Leki różne cz.3
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11-Kontrasty
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa kontrastów.
Interne Kennung: Zadanie 11-Kontrasty
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12-Niejonowy, trójjodowy środek cieniujący do angiografii
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa niejonowego, trójjodowego środka cieniującego do angiografii.
Interne Kennung: Zadanie 12-Niejonowy, trójjodowy środek cieniujący do angiografii
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13-Jonowy paramagnetyczny środek kontrastowy
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa jonowego paramagnetycznego środka kontrastowego
Interne Kennung: Zadanie 13-Jonowy paramagnetyczny środek kontrastowy
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14-paramagnetyczny środek kontrastowy
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa paramagnetycznego środka kontrastowego
Interne Kennung: Zadanie 14- paramagnetyczny środek kontrastowy
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15-Leki różne cz.4
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa leków różnych cz.4
Interne Kennung: Zadanie 15-Leki różne cz.4
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16-Leki stosowane we wstrząsie
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa leków stosowanych we wstrząsie
Interne Kennung: Zadanie 16-Leki stosowane we wstrząsie
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17-Leki narkotyczne i psychotropowe
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa leków narkotycznych i psychotropowych
Interne Kennung: Zadanie 17-Leki narkotyczne i psychotropowe
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18-Leki stosowane w transplantologii
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa leków stosowanych w transplantologii.
Interne Kennung: Zadanie 18-Leki stosowane w transplantologii
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19-Leki różne cz.5
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa leków różnych cz.5
Interne Kennung: Zadanie 19-Leki różne cz.5
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20-Lek przeciwzakaźny
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa leku przeciwzakaźnego.
Interne Kennung: Zadanie 20-Lek przeciwzakaźny
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21-Preparaty wapnia
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa preparatów wapnia.
Interne Kennung: Zadanie 21-Preparaty wapnia
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22-Anestezjologia
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa leków anestezjologicznych.
Interne Kennung: Zadanie 22-Anestezjologia
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23-Neurologia
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa leków neurologicznych.
Interne Kennung: Zadanie 23-Neurologia
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24-Czynniki krzepnięcia cz.1
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa czynników krzepnięcia cz.1.
Interne Kennung: Zadanie 24-Czynniki krzepnięcia cz.1
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 25-Leki różne cz.6
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa leków różnych cz.6.
Interne Kennung: Zadanie 25-Leki różne cz.6