See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa wyrobów medycznych_cz. III.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: ADZP-381-97/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 1:Dostawa Extra Spike
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 2: Dostawa jednorazowych wzierników do nosa
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 3: Dostawa zestawów do leczenia zatok oraz przyrzady do drenazu błony bębenkowej
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 4: Dostawa igieł lędźwiowych
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 5: Dostawa ostrzy do skalpeli
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 6: Dostawa zestawów do cystostomii, wody do nawilżania tlenu, cewników
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 7: Dostawa akcesoriów do aparatu elektrochirurgicznego Spectrum 501678
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 8: Dostawa wyrobów medycznych
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 9: Dostawa masek anestetycznych, masek nadkrtaniowych i układów oddechowych
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 10: Dostawa akcesoriów dla noworodków do nieinwazyjnego wsparcia oddechu metodą wysokich przepływów HiVNI
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 11: Dostawa zestawu do monitorowania ciśnienia
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 12: Dostawa wyrobów medycznych
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 13: Dostawa igieł do aspiracji i doszpikowe, zestaw do szynowania
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 14: Dostawa systemu aspiracyjno-próżniowego, mikrometody i materiałów niezbędnych do pobierania krwi wraz z drobnym sprzętem laboratoryjnym
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 15: Dostawa materiałów jałowych do badań laboratoryjnych
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 16: Dostawa matrycy do nacinania skóry
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 17: Dostawa wyrobów medycznych
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 18: Dostawa sprzętu neonatologicznego
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 19: Dostawa wyrobów medycznych laparoskopowych
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 20: Dostawa wyrobów medycznych laparoskopowych
Interne Kennung: Część nr 20
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ADZP-381-97/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
5. Lot
Lot: LOT-0006
Title: Część nr 1:Dostawa Extra Spike
Internal identifier: Część nr 1
Lot: LOT-0007
Internal identifier: Część nr 2
Lot: LOT-0008
Internal identifier: Część nr 3
Lot: LOT-0009
Internal identifier: Część nr 4
Lot: LOT-0010
Internal identifier: Część nr 5
Lot: LOT-0011
Internal identifier: Część nr 6
Lot: LOT-0012
Internal identifier: Część nr 7
Lot: LOT-0013
Internal identifier: Część nr 8
Lot: LOT-0014
Internal identifier: Część nr 9
Lot: LOT-0015
Internal identifier: Część nr 10
Lot: LOT-0016
Internal identifier: Część nr 11
Lot: LOT-0017
Internal identifier: Część nr 12
Lot: LOT-0018
Internal identifier: Część nr 13
Lot: LOT-0019
Internal identifier: Część nr 14
Lot: LOT-0020
Internal identifier: Część nr 15
Lot: LOT-0021
Internal identifier: Część nr 16
Lot: LOT-0022
Internal identifier: Część nr 17
Lot: LOT-0023
Internal identifier: Część nr 18
Lot: LOT-0024
Internal identifier: Część nr 19
Lot: LOT-0025
Internal identifier: Część nr 20