See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Płytnica w roku 2026”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, gospodarki łąkowo – rolnej, gospodarki szkółkarskiej, gospodarki łowieckiej, nasiennictwa i selekcji, a także prac zakresu zadrzewień, ubocznego użytkowania lasu oraz utrzymania dróg leśnych, dojazdów pożarowych i urządzeń wodno – melioracyjnych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Płytnica w roku 2026.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie będzie prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3-4 PZP
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211100 Holzfällung, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 75251110 Brandverhütung, 45233140 Straßenarbeiten, 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45232452 Entwässerungsarbeiten, 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft, 77110000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Agrarproduktion
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I – leśnictwa: Smolary i Wrzosy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, gospodarki łąkowo – rolnej, gospodarki szkółkarskiej, gospodarki łowieckiej, nasiennictwa i selekcji, a także prac zakresu zadrzewień, ubocznego użytkowania lasu oraz utrzymania dróg leśnych, dojazdów pożarowych i urządzeń wodno – melioracyjnych, do wykonania na terenie leśnictwa: Smolary i Wrzosy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 75251110 Brandverhütung, 45233140 Straßenarbeiten, 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten, 45232452 Entwässerungsarbeiten, 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft, 77110000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Agrarproduktion
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający będzie uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego. Poziom % prawa opcji zostanie określony w ogłoszeniu o zamówieniu oraz SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II – leśnictwa: Piaski i Maliny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, gospodarki łąkowo – rolnej, gospodarki szkółkarskiej, gospodarki łowieckiej, nasiennictwa i selekcji, a także prac zakresu zadrzewień, ubocznego użytkowania lasu oraz utrzymania dróg leśnych, dojazdów pożarowych i urządzeń wodno – melioracyjnych, do wykonania na terenie leśnictwa: Piaski i Maliny.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III – leśnictwa: Głowaczewo i Bukowa Góra
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, gospodarki łąkowo – rolnej, gospodarki szkółkarskiej, gospodarki łowieckiej, nasiennictwa i selekcji, a także prac zakresu zadrzewień, ubocznego użytkowania lasu oraz utrzymania dróg leśnych, dojazdów pożarowych i urządzeń wodno – melioracyjnych, do wykonania na terenie leśnictwa: Głowaczewo i Bukowa Góra.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV – leśnictwa: Czechyń i Ostrowiec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, gospodarki łąkowo – rolnej, gospodarki szkółkarskiej, gospodarki łowieckiej, nasiennictwa i selekcji, a także prac zakresu zadrzewień, ubocznego użytkowania lasu oraz utrzymania dróg leśnych, dojazdów pożarowych i urządzeń wodno – melioracyjnych, do wykonania na terenie leśnictwa: Czechyń i Ostrowiec.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V – leśnictwa: Zagórze i Struga
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, gospodarki łąkowo – rolnej, gospodarki szkółkarskiej, gospodarki łowieckiej, nasiennictwa i selekcji, a także prac zakresu zadrzewień, ubocznego użytkowania lasu oraz utrzymania dróg leśnych, dojazdów pożarowych i urządzeń wodno – melioracyjnych, do wykonania na terenie leśnictwa: Zagórze i Struga.