626567-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Endlospapier für Drucker – Dodávky tabelačního papíru
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky tabelačního papíru
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky nepředtištěného tabelačního papíru pro potisk v jehličkových tiskárnách, dle specifikace uvedené v příloze č. 1 zadávací dokumentace, a to včetně dopravy, balení a manipulace v místě plnění.
Interne Kennung320260111
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30199330 Endlospapier für Drucker
5. Los
LosLOT-0001