See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Közétkeztetés ellátása-ÉSZGSZ
Beschreibung: Készételek nyertes ajánlattevő saját üzemében történő elkészítése központi étlap alapján, naponkénti és adagonkénti szállítása ajánlatkérő feladatkörébe tartozó közbeszerzési dokumentumok szerinti nevelési és oktatási intézményekbe, beleértve a 37/2014. (IV.30.) EMMI rendeletben meghatározottak alapján diétás és táplálékallergiás készételek (zárt,címkézett, egyszer használatos,mikrohullámú sütőben melegíthető, egyadagos kiszerelésben)szállítását is, tanítási napokon az alábbi főbb mennyiségek szerint,valamint saját költségén a keletkező ételhulladék heti rendszeres elszállítását is 2 részben. Továbbá főzőkonyhák bérlete: 1. rész 1, 2. rész 5 konyha, Ajánlattevő köteles bérbe venni, üzemeltetni fix 2000 HUF/nm díjon. A bérelt konyhák esetében a kapcsolódó ellátási intézményekben A és B menü biztosítása, a konyhákat a nyertes ajánlattevőnek fel kell szerelnie, be kell rendeznie, AK üresen adja rendelkezésbe. A diétás készételeket a Közétkeztetési rendeletértelmében táplálékallergia és -intolerancia esetén a 1169/2011/EU európai parlamenti és tanácsi rendelet II. mellékletében felsorolt allergiát vagy intoleranciát okozó anyagok és termékek esetén kell az ajánlattevőnek biztosítani. A nyertes ajánlattevő feladata az étkeztetéshez kapcsolódó nyersanyagok beszerzése, az ételek saját főzőkonyhákban történő elkészítése központi étlap alapján, megfelelő ételszállító edényzetben a tálalási, kiszolgálási helyekre történő kiszállítása.A rendelkezésre bocsátott Excel táblában találhatóak a teljesítési helyszínek és adagszámok, illetve a Műszaki leírás és szerződéstervezet tartalmazza a további követelményeket. 1. rész normál étkezés napi adagszám: tízórai: 260 adag, ebéd, 2300 adag, uzsonna: 260 adag diétás étkezés: reggeli: 44 adag, tízórai: 39 adag, ebéd: 106 adag, uzsonna: 41 adag, vacsora: 38 adag 2. rész normál étkezés napi adagszám: reggeli: 150 adag, tízórai: 170 adag; ebéd: 3095 adag, uzsonna: 170 adag, vacsora: 220 adag diétás étkezés: reggeli: 22 adag, tízórai: 6 adag, ebéd: 122 adag, uzsonna: 6 adag, vacsora: 22 adag Az élelmiszer-hulladék elszállítása és ártalmatlanításának feladata és költségei a nyertes ajánlattevőt terhelik.
Vorherige Bekanntmachung: 506911-2026
Interne Kennung: EKR001280102026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő a beérkező ajánlatokat a Kbt. 76. § (2) bekezdés c) pont alapján a legjobb ár-érték arány szempontja alapján értékeli. Pontozás: részszempontonként 0-10 pont. Ajánlati ár (összár, középiskolai normál és diétás ebéd), szállítási időtartam é.sz.: fordított arányosítás, rövid ellátási lánc, teljes kiőrlésű gabona nagyobb gyakoriság é.sz.: pontkiosztás.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55523100 Auslieferung von Schulmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. körzet
Beschreibung: Készételek nyertes ajánlattevő saját üzemében történő elkészítése központi étlap alapján, naponkénti és adagonkénti szállítása ajánlatkérő feladatkörébe tartozó közbeszerzési dokumentumok szerinti nevelési és oktatási intézményekbe, beleértve a 37/2014. (IV.30.) EMMI rendeletben meghatározottak alapján diétás és táplálékallergiás készételek (zárt,címkézett, egyszer használatos,mikrohullámú sütőben melegíthető, egyadagos kiszerelésben)szállítását is, tanítási napokon az alábbi főbb mennyiségek szerint,valamint saját költségén a keletkező ételhulladék heti rendszeres elszállítását is 2 részben. Továbbá főzőkonyhák bérlete: 1. rész 1 konyha. A bérelt konyhák esetében a kapcsolódó ellátási intézményekben A és B menü biztosítása, a konyhákat a nyertes ajánlattevőnek fel kell szerelnie, be kell rendeznie, AK üresen adja rendelkezésbe.. A diétás készételeket a Közétkeztetési rendeletértelmében táplálékallergia és -intolerancia esetén a 1169/2011/EU európai parlamenti és tanácsi rendelet II. mellékletében felsorolt allergiát vagy intoleranciát okozó anyagok és termékek esetén kell az ajánlattevőnek biztosítani. A nyertes ajánlattevő feladata az étkeztetéshez kapcsolódó nyersanyagok beszerzése, az ételek saját főzőkonyhákban történő elkészítése központi étlap alapján, megfelelő ételszállító edényzetben a tálalási, kiszolgálási helyekre történő kiszállítása.A rendelkezésre bocsátott Excel táblában találhatóak a teljesítési helyszínek és adagszámok, illetve a Műszaki leírás és szerződéstervezet tartalmazza a további követelményeket. 1. rész normál étkezés napi adagszám: tízórai: 260 adag, ebéd, 2300 adag, uzsonna: 260 adag diétás étkezés: reggeli: 44 adag, tízórai: 39 adag, ebéd: 106 adag, uzsonna: 41 adag, vacsora: 38 adag Az élelmiszer-hulladék elszállítása és ártalmatlanításának feladata és költségei a nyertes ajánlattevőt terhelik. Az ajánlatkérő tájékoztatja az ajánlattevőket, hogy a korábbi évek gyakorlati tapasztalatai szerint a fenti adagszámoktól 30 %-nál nagyobb eltérés nem várható.
Interne Kennung: EKR001280102026/1
Los: LOT-0002
Titel: 2. körzet
Beschreibung: Készételek nyertes ajánlattevő saját üzemében történő elkészítése központi étlap alapján, naponkénti és adagonkénti szállítása ajánlatkérő feladatkörébe tartozó közbeszerzési dokumentumok szerinti nevelési és oktatási intézményekbe, beleértve a 37/2014. (IV.30.) EMMI rendeletben meghatározottak alapján diétás és táplálékallergiás készételek (zárt,címkézett, egyszer használatos,mikrohullámú sütőben melegíthető, egyadagos kiszerelésben)szállítását is, tanítási napokon az alábbi főbb mennyiségek szerint,valamint saját költségén a keletkező ételhulladék heti rendszeres elszállítását is 2 részben. Továbbá főzőkonyhák bérlete: 2. rész 5 konyha. A bérelt konyhák esetében a kapcsolódó ellátási intézményekben A és B menü biztosítása, a konyhákat a nyertes ajánlattevőnek fel kell szerelnie, be kell rendeznie, AK üresen adja rendelkezésbe. A diétás készételeket a Közétkeztetési rendeletértelmében táplálékallergia és -intolerancia esetén a 1169/2011/EU európai parlamenti és tanácsi rendelet II. mellékletében felsorolt allergiát vagy intoleranciát okozó anyagok és termékek esetén kell az ajánlattevőnek biztosítani. A nyertes ajánlattevő feladata az étkeztetéshez kapcsolódó nyersanyagok beszerzése, az ételek saját főzőkonyhákban történő elkészítése központi étlap alapján, megfelelő ételszállító edényzetben a tálalási, kiszolgálási helyekre történő kiszállítása.A rendelkezésre bocsátott Excel táblában találhatóak a teljesítési helyszínek és adagszámok, illetve a Műszaki leírás és szerződéstervezet tartalmazza a további követelményeket. 2. rész normál étkezés napi adagszám: reggeli: 150 adag, tízórai: 170 adag; ebéd: 3095 adag, uzsonna: 170 adag, vacsora: 220 adag diétás étkezés: reggeli: 22 adag, tízórai: 6 adag, ebéd: 122 adag, uzsonna: 6 adag, vacsora: 22 adag Az élelmiszer-hulladék elszállítása és ártalmatlanításának feladata és költségei a nyertes ajánlattevőt terhelik. Az ajánlatkérő tájékoztatja az ajánlattevőket, hogy a korábbi évek gyakorlati tapasztalatai szerint a fenti adagszámoktól 30 %-nál nagyobb eltérés nem várható.
Interne Kennung: EKR001280102026/2