2. Verfahren
Verfahren
Titel: Contractmanager Jeugdhulp Rijnmond - cluster MO
Beschreibung: Jeugdzorg staat volop in beweging. Als contractmanager beweeg jij precies daar waar data, financiën, gemeenten en zorgaanbieders samenkomen en help je keuzes maken die merkbaar zijn voor kinderen en jongeren in de regio Rotterdam-Rijnmond. Je bewaakt niet alleen afspraken, maar stuurt ook op inzicht, samenwerking en verbetering. Een rol voor iemand die overzicht houdt in een complex speelveld en energie krijgt van het boeken van concrete resultaten.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000