626574-2025 - Wettbewerb
Polen – Fahrzeugabschleppdienste – Świadczenie na terenie Miasta Lublin usług usuwania pojazdów z dróg publicznych oraz stref ruchu i stref zamieszkania będących w zarządzie Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Lublinie oraz ich przechowywania na parkingu strzeżonym – 3 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie na terenie Miasta Lublin usług usuwania pojazdów z dróg publicznych oraz stref ruchu i stref zamieszkania będących w zarządzie Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Lublinie oraz ich przechowywania na parkingu strzeżonym – 3 części
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na terenie Miasta Lublin usług usuwania pojazdów z dróg publicznych oraz stref ruchu i stref zamieszkania będących w zarządzie Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Lublinie oraz ich przechowywania na parkingu strzeżonym – 3 części: 1. Część I - Usuwanie pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t; 2. Część II - Usuwanie pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 t do 7,5 t, pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 7,5 t do 16 t oraz pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 16 t; 3. Część III - Usuwanie pojazdów przewożących materiały niebezpieczne. 2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia (dla każdej z części) obejmuje w szczególności: 2.1. usuwanie pojazdów z dróg publicznych oraz stref ruchu i stref zamieszkania będących z zarządzie Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Lublinie, na podstawie dyspozycji wydanych przez uprawnione podmioty, obejmujące: załadunek, oczyszczenie miejsca po usuniętym pojeździe, transport na parking strzeżony oraz rozładunek, zgodnie z ustawą Prawo o ruchu drogowym oraz innymi aktami prawnymi. Wykonawca zobowiązuje się świadczyć przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu usługi w zakresie usuwania pojazdów z dróg i terenu o którym jest mowa powyżej. 2.2. przechowywanie pojazdów w sposób zapewniający bezpieczeństwo środowiska, na parkingu strzeżonym, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, 2.3. transport, na koszt własny, pojazdów przechowywanych na parkingu poprzedniego wykonawcy na własny parking (w przypadku zmiany wykonawcy świadczącego usługę na podstawie obecnie realizowanej umowy), 2.4. prowadzenie w formie papierowej i elektronicznej dokumentacji, 2.5. awaryjne otwarcie pojazdów przejętych na własność Gminy Lublin na pisemne zlecenie Zamawiającego. 3. Szczegółowy zakres zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungDZ-P.231.1.48.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50118110 Fahrzeugabschleppdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98351100 Dienstleistungen von Parkplätzen/-häusern
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie na terenie Miasta Lublin usług usuwania pojazdów z dróg publicznych oraz stref ruchu i stref zamieszkania będących w zarządzie Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Lublinie oraz ich przechowywania na parkingu strzeżonym - Część I - Usuwanie pojazdów o d. m. c. do 3,5 t;
Beschreibung1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1.1. usuwanie pojazdów z dróg publicznych oraz stref ruchu i stref zamieszkania będących z zarządzie Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Lublinie, na podstawie dyspozycji wydanych przez uprawnione podmioty, obejmujące: załadunek, oczyszczenie miejsca po usuniętym pojeździe, transport na parking strzeżony oraz rozładunek, zgodnie z ustawą Prawo o ruchu drogowym oraz innymi aktami prawnymi. Wykonawca zobowiązuje się świadczyć przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu usługi w zakresie usuwania pojazdów z dróg i terenu o którym jest mowa powyżej. 1.2. przechowywanie pojazdów w sposób zapewniający bezpieczeństwo środowiska, na parkingu strzeżonym, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, 1.3. transport, na koszt własny, pojazdów przechowywanych na parkingu poprzedniego wykonawcy na własny parking (w przypadku zmiany wykonawcy świadczącego usługę na podstawie obecnie realizowanej umowy), 1.4. prowadzenie w formie papierowej i elektronicznej dokumentacji, 1.5. awaryjne otwarcie pojazdów przejętych na własność Gminy Lublin na pisemne zlecenie Zamawiającego. 2. Szczegółowy zakres zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungCzęść I (d.m.c. do 3,5 t.)
LosLOT-0002
TitelŚwiadczenie na terenie Miasta Lublin usług usuwania pojazdów z dróg publicznych oraz stref ruchu i stref zamieszkania będących w zarządzie Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Lublinie oraz ich przechowywania na parkingu strzeżonym - Część II - Usuwanie pojazdów o d.m.c powyżej 3,5 t do 7,5 t, pojazdów o d.m.c.j powyżej 7,5 t do 16 t oraz pojazdów o d.m.c. powyżej 16 t;
Interne KennungCzęść II (d.m.c. 3,5-7,5-16 i pow.16 t.)
LosLOT-0003
TitelŚwiadczenie na terenie Miasta Lublin usług usuwania pojazdów z dróg publicznych oraz stref ruchu i stref zamieszkania będących w zarządzie Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Lublinie oraz ich przechowywania na parkingu strzeżonym - Część III - Usuwanie pojazdów przewożących materiały niebezpieczne
Interne KennungCzęść III (mat. niebiezpieczne)