See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Druk i dostawa 45 pozycji w 10 częściach, z dopuszczeniem ofert częściowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest druk i dostawa do magazynu książek Zamawiającego, mieszczącego się w Oświęcimiu przy ul. Więźniów Oświęcimia 55 wskazanych przez Zamawiającego pozycji. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany na bardzo wysokim poziomie jakościowym i technicznym, przez co Zamawiający rozumie spełnienie następujących parametrów i wymagań: 1) poprawnie wykonana okładka: wysoka jakość pokrycia kolorów (brak uszkodzeń i zagięć, zabrudzeń, zamazań, plam, smug, równomierne nasycenie kolorów), 2) poprawne wykonanie introligatorskie książki (brak uszkodzeń, odklejających się okładek od bloku, odchodzącej folii od okładek, pęcherzyków powietrza, odkształceń folii na brzegach, odchodzących i odpadających kartek po kilku otwarciach), 3) publikacje szyte (brak nierówności szycia, widocznie wychodzących lub luźnych nici, brak przerwanych nici, rozdarcia lub zmarszczenia kartek w miejscach szycia), 4) oprawa broszurowa (brak zabrudzeń, zagnieceń, przesunięć względem grzbietu), 5) poprawne wykonanie wnętrza publikacji (brak uszkodzeń, zabrudzeń, wad w zadruku, zamazań, zagięcia papieru, niezadrukowanych kartek tzw. białek), 6) oprawa twarda (prawidłowe i trwałe połączenie bloku książki z okładką, równy, nieodkształcony grzbiet, brak pęcherzy powietrza, fałd, odklejeń, zagnieceń i przebarwień na okleinie, równe zawinięcia materiału pokryciowego na krawędziach okładki, prawidłowe osadzenie kapitałki), 7) jakość wydrukowanego tekstu (ostrość i czytelność czcionki, równomierność zadruku, brak smug, zamazań, przebarwień bądź bladości druku), 8) wydruk rysunków/fotografii barwnych (równe nasycenie kolorów, brak zamazań i przebarwień) i wydruk rysunków/fotografii czarno-białych (brak przeczernień i zamazań)
Interne Kennung: 26.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu składania ofert w sytuacji wystąpienia pilnej potrzeby udzielenia zamówienia na podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I
Beschreibung: CZĘŚĆ I 1. ALBUM AUSCHWITZ PO WYZWOLENIU w. francuska Format: 300 (szer.) x 230 mm (wys.) Objętość: 236 stron Środek: druk 4 + 4, papier o następujących parametrach: gramatura 100 g, vol. 1.1, przykładowo Sora Matt Arte 100 g (1.1) Oprawa: twarda całopapierowa, 2,5 mm, oklejka 135 g zadrukowana 4 + 0, folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, grzbiet prosty, kapitałka biała Książka szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 2. ALBUM AUSCHWITZ-BIRKENAU. MIEJSCE, NA KTÓRYM STOISZ… w. fińska Format: 230 (szer.) x 180 (wys.) mm Objętość: 80 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: kreda mat 150 g Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, kapitałka biała, grzbiet prosty, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 3. AUSCHWITZ-BIRKENAU. MIEJSCE, NA KTÓRYM STOISZ… w. niderlandzka Format: 230 (szer.) x 180 (wys.) mm Objętość: 80 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: kreda mat 150 g Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, kapitałka biała, grzbiet prosty, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 4. DZIECIŃSTWO W PASIAKACH w. niemiecka Format: 145 (szer.) x 205 (wys.) mm Objętość: 236 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: 4 + 0, karton 1 str. 350 g + folia mat, folia UV wybiórczo jednostronnie, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ I
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II
Beschreibung: CZĘŚĆ II 5. GŁOSY PAMIĘCI 1 - EWAKUACJA, LIKWIDACJA I WYZWOLENIE KL AUSCHWITZ w. angielska Format: 175 (szer.) x 250 (wys.) mm Objętość: 96 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Okładka: druk 4 + 0, karton 275 g, folia soft touch 1 str., lakier UV wybiórczo Oprawa: klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 400 egz. 6. GŁOSY PAMIĘCI 2 - ZBRODNICZA MEDYCYNA. EKSPERYMENTY MEDYCZNE W KL AUSCHWITZ w. angielska Format: 175 (szer.) x 250 (wys.) mm Objętość: 212 stron Środek: druk 1 + 1, oprócz stron kolorowych 21-23, 46, 51, 77, 84-85, 91, 93-97, 117, 124, 138, 148-150, 153, 158, 165, 167, 174, 179-180, 190-191, 194, 198, 199, 201, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Okładka: druk 4 + 0, karton 275 g, folia soft touch 1 str., lakier UV wybiórczo Oprawa: klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 7. GŁOSY PAMIĘCI 2 - ZBRODNICZA MEDYCYNA. EKSPERYMENTY MEDYCZNE W KL AUSCHWITZ w. polska Format: 175 (szer.) x 250 (wys.) mm Objętość: 216 stron Środek: druk 1 + 1, oprócz stron kolorowych 21-22, 83-84, 90, 92, 95, 149, 153, 196, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Okładka: druk 4 + 0, karton 275 g, folia soft touch 1 str., lakier UV wybiórczo Oprawa: klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 400 egz. 8. GŁOSY PAMIĘCI 3 - ZBRODNICZA MEDYCYNA. SZPITALE W KL AUSCHWITZ w. angielska Format: 175 (szer.) x 250 (wys.) mm Objętość: 116 stron Środek: druk 1+1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Okładka: druk 4 + 0, karton 275 g, folia soft touch 1 str., lakier UV wybiórczo Oprawa: klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 9. GŁOSY PAMIĘCI 3 - ZBRODNICZA MEDYCYNA. SZPITALE W KL AUSCHWITZ w. polska Format: 175 (szer.) x 250 (wys.) mm Objętość: 132 strony Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Okładka: druk 4 + 0, karton 275 g, folia soft touch 1 str., lakier UV wybiórczo Oprawa: klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 300 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ II
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III
Beschreibung: CZĘŚĆ III 10. GŁOSY PAMIĘCI 4 - KARY W KL AUSCHWITZ w. angielska Format: 175 (szer.) x 250 (wys.) mm Objętość: 140 stron Środek: druk 1 + 1, oprócz stron kolorowych 86, 90-94, 97-108, 110-116, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Okładka: druk 4 + 0, karton 275 g, folia soft touch 1 str., lakier UV wybiórczo Oprawa: klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 400 egz. 11. GŁOSY PAMIĘCI 5 - KOBIETY CIĘŻARNE I DZIECI URODZONE W KL AUSCHWITZ w. angielska Format: 175 (szer.) x 250 (wys.) mm Objętość: 104 strony Środek: druk 1 + 1, oprócz stron kolorowych 63-64, 66-69, 75, 77-83, 85-92, 94, 96, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Okładka: druk 4 + 0, karton 275 g, folia soft touch 1 str., lakier UV wybiórczo Oprawa: klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 400 egz. 12. GŁOSY PAMIĘCI 5 - KOBIETY CIĘŻARNE I DZIECI URODZONE W KL AUSCHWITZ w. polska Format: 175 (szer.) x 250 (wys.) mm Objętość: 104 strony Środek: druk 1 + 1, oprócz stron kolorowych 63-64, 66-67, 69, 77-79, 85, 87-98, 94, 96, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Okładka: druk 4+0, karton 275 g, folia soft touch 1 str., lakier UV wybiórczo Oprawa: klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 300 egz. 13. GŁOSY PAMIĘCI 6 - KREMATORIA I KOMORY GAZOWE AUSCHWITZ w. angielska Format: 175 (szer.) x 250 (wys.) mm Objętość: 124 strony Środek: druk 1 + 1, oprócz stron kolorowych 22, 24-25, 99-101, 103, 105-112, 115-118, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Okładka: druk 4 + 0, karton 275 g, folia soft touch 1 str., lakier UV wybiórczo Oprawa: klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 400 egz. 14. GŁOSY PAMIĘCI 10 - Z POWSTAŃCZEJ WARSZAWY DO KL AUSCHWITZ w. angielska Format: 175 (szer.) x 250 (wys.) mm Objętość: 228 stron Środek: druk 1 + 1, oprócz stron kolorowych 67, 78, 91-97, 99-100, 102-118, 123-125, 127-134, 137-140, 143-149, 151, 154-158, 160-164, 166-169, 170-178, 180-186, 188, 190, 193-194, 196, 199-201, 203, 206-209, 211-215, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Okładka: druk 4 + 0, karton 275 g, folia soft touch 1 str., lakier UV wybiórczo Oprawa: klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 300 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ III
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ IV
Beschreibung: CZĘŚĆ IV 15. GŁOSY PAMIĘCI 10 - Z POWSTAŃCZEJ WARSZAWY DO KL AUSCHWITZ w. polska Format: 175 (szer.) x 250 (wys.) mm Objętość: 228 stron Środek: druk 1 + 1, oprócz stron kolorowych 78, 91-97, 99-100, 102-116, 117-119, 123-125, 127-134, 137-140, 143-149, 151, 154-158, 160-164, 166-178, 180-186, 188, 190, 193-194, 196, 199-201, 203, 206-209, 211-215, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Okładka: druk 4 + 0, karton 275 g, folia soft touch 1 str., lakier UV wybiórczo Oprawa: klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 300 egz. 16. GŁOSY PAMIĘCI 12 - KOBIETY W KL AUSCHWITZ w. angielska Format: 175 (szer.) x 250 (wys.) mm Objętość: 220 stron Środek: druk 1 + 1, oprócz stron kolorowych 43-45, 149, 153-155, 157-164, 167-168, 170-172, 175-182, 184-195, 198-211, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Okładka: druk 4 + 0, karton 275 g, folia soft touch 1 str., lakier UV wybiórczo Oprawa: klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 300 egz. 17. GŁOSY PAMIĘCI 12 - KOBIETY W KL AUSCHWITZ w. polska Format: 175 (szer.) x 250 (wys.) mm Objętość: 220 stron Środek: druk 1 + 1, oprócz stron kolorowych 43-45, 173-180, 182-193, 196-201, 203-209, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Okładka: druk 4 + 0, karton 275 g, folia soft touch 1 str., lakier UV wybiórczo Oprawa: klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 300 egz. 18. GŁOSY PAMIĘCI 14 - ŻYCIE RELIGIJNE WIĘŹNIÓW CHRZEŚCIJAŃSKICH W KL AUSCHWITZ w. angielska Format: 175 (szer.) x 250 (wys.) mm Objętość: 148 stron Środek: druk 1 + 1, oprócz stron kolorowych 105-141, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Okładka: druk 4 + 0, karton 275 g, folia soft touch 1 str., lakier UV wybiórczo Oprawa: klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 19. GŁOSY PAMIĘCI 16 - BLOK NR 11 W KL AUSCHWITZ - HISTORIA I FUNKCJE w. angielska Format: 175 (szer.) x 250 (wys.) mm Objętość: 144 strony Środek: druk 1 + 1, oprócz stron kolorowych 102-129, 132-139, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Okładka: druk 4 + 0, karton 275 g, folia soft touch 1 str., lakier UV wybiórczo Oprawa: klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 400 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ IV
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ V
Beschreibung: CZĘŚĆ V 20. I NIGDY OSKARŻONY NIE MIAŁ WYRZUTÓW SUMIENIA? w. niemiecka Format okładki: 160 (szer.) x 240 (wys.) mm Objętość: 432 strony Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0 kreda 135-150 g, folia soft touch, wyklejka niezadrukowana offset 120-140 g, szyta nićmi, grzbiet zaokrąglony, kapitałka czarna Publikacja posiada ISBN Nakład: 500 egz. 21. AUSCHWITZ OD A DO Z. ILUSTROWANA HISTORIA OBOZU w. francuska Format: 220 (szer.) x 280 (wys.) mm Objętość: 208 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.25, przykładowo Sora Mat Plus 115 g (1.25) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0, kreda 135 g, folia mat, lakier UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g niezadrukowana, grzbiet zaokrąglony, kapitałka zielona, szyta nićmi Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 22. AUSCHWITZ OD A DO Z ILUSTROWANA HISTORIA OBOZU w. angielska Format: 220 (szer.) x 280 (wys.) mm Objętość: 208 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.25, przykładowo Sora Mat Plus 115 g (1.25) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0, kreda 135 g, folia mat, lakier UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g niezadrukowana, grzbiet zaokrąglony, kapitałka zielona, szyta nićmi Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 23. AUSCHWITZ OD A DO Z ILUSTROWANA HISTORIA OBOZU w. hiszpańska Format: 220 (szer.) x 280 (wys.) mm Objętość: 224 strony Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.25, przykładowo Sora Mat Plus 115 g (1.25) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0, kreda 135 g, folia mat, lakier UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g niezadrukowana, grzbiet zaokrąglony, kapitałka zielona, szyta nićmi Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ V
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ VI
Beschreibung: CZĘŚĆ VI 24. AUSCHWITZ OD A DO Z ILUSTROWANA HISTORIA OBOZU w. niemiecka Format: 220 (szer.) x 280 (wys.) mm Objętość: 212 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.25, przykładowo Sora Mat Plus 115 g (1.25) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0, kreda 135 g, folia mat, lakier UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g niezadrukowana, grzbiet zaokrąglony, kapitałka zielona, szyta nićmi Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 25. AUSCHWITZ OD A DO Z ILUSTROWANA HISTORIA OBOZU w. polska Format: 220 (szer.) x 280 (wys.) mm Objętość: 208 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.25, przykładowo Sora Mat Plus 115g (1.25) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0, kreda 135 g, folia mat, lakier UV wybiórczy, wyklejka offset 120-140 g niezadrukowana, grzbiet zaokrąglony, kapitałka zielona, szyta nićmi Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 26. AUSCHWITZ OD A DO Z. ILUSTROWANA HISTORIA OBOZU w. włoska Format: 220 (szer.) x 280 (wys.) mm Objętość: 224 strony Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.25, przykładowo Sora Mat Plus 115 g (1.25) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0, kreda 135 g, folia mat, lakier UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g niezadrukowana, grzbiet zaokrąglony, kapitałka zielona, szyta nićmi Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 27. NUMER 77 - BOKSER Z AUSCHWITZ w. angielska Format: 15 (szer.) x 22 (wys.) cm Objętość: 240 stron Środek: druk 1 + 1, oprócz 12 stron kolorowych zgodnie z plikami produkcyjnymi; papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Oprawa: twarda całopapierowa 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0 kreda 135-150 g, folia mat, lakier UV wybiórczo, wyklejka niezadrukowana offset 120-140 g, kapitałka biała, szyta i klejona, grzbiet prosty Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ VI
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ VII
Beschreibung: CZĘŚĆ VII 28. SZKICOWNIK Z AUSCHWITZ w. czeska Format: 225 (szer.) x 175 (wys.) mm Objętość: 68 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.8, przykładowo Lux Cream 90 g (1.8) Oprawa: twarda całopapierowa tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0 kreda 135-150 g, folia mat 1 str. + folia UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g zadrukowana w kolorze Pantone zbliżonym do koloru środka, szyta nićmi, kapitałka ecri, grzbiet prosty Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 29. SZKICOWNIK Z AUSCHWITZ w. fińska Format: 225 (szer.) x 175 (wys.) mm po obcięciu Objętość: 68 stron Środek: druk 4 + 4, papier Lux Cream 90 g (1.8) Okładka: twarda całopapierowa tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0 kreda 135-150 g, folia mat 1 str. + folia UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g zadrukowana w kolorze Pantone zbliżonym do koloru środka, szyta nićmi, kapitałka ecri, grzbiet prosty Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 30. SZKICOWNIK Z AUSCHWITZ w. hiszpańska Format: 225 (szer.) x 175 (wys.) mm Objętość: 68 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.8, przykładowo Lux Cream 90 g (1.8) Oprawa: twarda całopapierowa tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0 kreda 135-150 g, folia mat 1 str. + folia UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g zadrukowana w kolorze Pantone zbliżonym do koloru środka, szyta nićmi, kapitałka ecri, grzbiet prosty Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 31. SZKICOWNIK Z AUSCHWITZ w. niderlandzka Format: 225 (szer.) x 175 (wys.) mm Objętość: 68 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.8, przykładowo Lux Cream 90 g (1.8) Oprawa: twarda całopapierowa tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0 kreda 135-150 g, folia mat 1 str. + folia UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g zadrukowana w kolorze Pantone zbliżonym do koloru środka, szyta nićmi, kapitałka ecri, grzbiet prosty Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 32. ZAPISKI MARCELA NADJARY’EGO (w. polsko-angielsko-grecka) Format: 170 (szer.) x 240 (wys.) mm Objętość: 114 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.5, przykładowo papier Munken Print White 80 g (1.5) Oprawa: oklejka kreda matowa 150 g, druk 4 + 0 kol., folia soft touch na oklejkę, wyklejka niezadrukowana, papier offsetowy 140 g, grzbiet prosty, kapitałka czarna Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ VII
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ VIII
Beschreibung: CZĘŚĆ VIII 33. BAJKI Z AUSCHWITZ w. angielska Format: 235 (szer.) x 225 (wys.) mm Objętość: 196 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 135 g, wolumen 1.14, przykładowo Sora Matt Arte 135 g (1.14) Oprawa: twarda całopapierowa tektura 2,5 mm, oklejka 150 g kreda, 4 + 0, folia mat, lakier UV wybiórczo, wyklejka 4 + 0, gramatura 135 g, wolumen 1.14, przykładowo Sora Matt Arte 135 g (1.14), kapitałka biała, grzbiet zaokrąglony, szyta nićmi Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 34. BAJKI Z AUSCHWITZ w. włoska Format: 235 (szer.) x 225 (wys.) mm Objętość: 196 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 135 g, wolumen 1.14, przykładowo Sora Matt Arte 135 g (1.14) Oprawa: twarda całopapierowa tektura 2,5 mm, oklejka 150 g kreda, 4 + 0, folia mat, lakier UV wybiórczo, wyklejka 4 + 0, gramatura 135 g, wolumen 1.14, przykładowo Sora Matt Arte 135 g (1.14), kapitałka biała, grzbiet zaokrąglony, szyta nićmi Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 35. BAJKI Z AUSCHWITZ w. polska Format: 235 (szer.) x 225 (wys.) mm Objętość: 196 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 135 g, wolumen 1.14, przykładowo Sora Matt Arte 135 g (1.14) Oprawa: twarda całopapierowa tektura 2,5 mm, oklejka 150 g kreda, 4 + 0, folia mat, lakier UV wybiórczo, wyklejka 4 + 0, gramatura 135 g, wolumen 1.14, przykładowo Sora Matt Arte 135 g (1.14), kapitałka biała, grzbiet zaokrąglony, szyta nićmi Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 36. BAJKI Z AUSCHWITZ w. niemiecka Format: 235 (szer.) x 225 (wys.) mm Objętość: 200 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 135 g, wolumen 1.14, przykładowo Sora Matt Arte 135 g (1.14) Oprawa: twarda całopapierowa tektura 2,5 mm, oklejka 150 g kreda, 4+0, folia mat, lakier UV wybiórczo, wyklejka 4 + 0, gramatura 135 g, wolumen 1.14, przykładowo Sora Matt Arte 135 g (1.14), kapitałka biała, grzbiet zaokrąglony, szyta nićmi Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ VIII
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ IX
Beschreibung: CZĘŚĆ IX 37. DZIECIŃSTWO W PASIAKACH w. hiszpańska Format: 145 (szer.) x 205 (wys.) mm Objętość: 192 strony Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 80 g (1.5) Oprawa: 4 + 0 karton 1 str. 350 g + folia mat, folia UV wybiórczo jednostronnie, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 38. NADZIEJA UMIERA OSTATNIA w. angielska Format: 150 (szer.) x 220 (wys.) mm Objętość: 226 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: druk 4 + 0, karton 1 str. 350 g, folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 39. NIEME ŚWIADECTWA. OBÓZ AUSCHWITZ NA FOTOGRAFIACH ZENTRALBAULEITUNG w. angielska Format bloku: 235 (szer.) x 297 (wys.) mm Objętość: 440 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: powlekany bezdrzewny o matowej powierzchni, gramatura 115 g, volumen 1.08, np. Magno volume 115 g (1.08) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0 kreda 135-150 g, folia soft touch, lakier UV wybiórczo, wyklejka niezadrukowana offset 120-140 g; szyta nićmi; grzbiet zaokrąglony, kapitałka biała Publikacja posiada ISBN Nakład: 500 egz. 40. ZESZYTY OŚWIĘCIMSKIE NR 32 w. polska Format: 170 (szer.) x 240 (wys.) mm Objętość: 396 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, offset 80 g Oprawa: 4 + 0 karton 1 str. 350g + folia mat, klejona Publikacja posiada nr ISSN Nakład: 300 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ IX
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ X
Beschreibung: CZĘŚĆ X 41. TOM 1: Kalendarz wydarzeń w KL Auschwitz 1939 - 1941 w. angielska Format: 160 (szer.) x 235 (wys.) mm Objętość: 368 stron Środek: 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: bezdrzewny, bezkwasowy, gram. 90 g, volumen 1.5, przykładowo Alto Blanc 90 g (1.5), Munken Premium White 90 g (1.5) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4/0, surowiec na oklejkę: WIBALIN® FLUTE WBU500 WHITE lub inny o podobnych parametrach (zastosowanie: okładki; kolor: biały; struktura: delikatne prążkowanie), wyklejka offset 140 g, lakier UV wybiórczo, grzbiet prosty, kapitałka biała, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 400 egz. 42. TOM 2: Kalendarz wydarzeń w KL Auschwitz 1942 w. angielska Format: 160 (szer.) x 235 (wys.) mm Objętość: 552 strony Środek: 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: bezdrzewny, bezkwasowy, gram. 90 g, volumen 1.5, przykładowo Alto Blanc 90 g (1.5), Munken Premium White 90 g (1.5) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4/0, surowiec na oklejkę: WIBALIN® FLUTE WBU500 WHITE lub inny o podobnych parametrach (zastosowanie: okładki; kolor: biały; struktura: delikatne prążkowanie), wyklejka offset 140 g, lakier UV wybiórczo, grzbiet prosty, kapitałka biała, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 400 egz. 43. TOM 3: Kalendarz wydarzeń w KL Auschwitz 1943 w. angielska Format: 160 (szer.) x 235 (wys.) mm Objętość: 600 stron Środek: 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: bezdrzewny, bezkwasowy, gram. 90 g, volumen 1.5, przykładowo Alto Blanc 90 g (1.5), Munken Premium White 90 g (1.5) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4/0, surowiec na oklejkę: WIBALIN® FLUTE WBU500 WHITE lub inny o podobnych parametrach (zastosowanie: okładki; kolor: biały; struktura: delikatne prążkowanie), wyklejka offset 140 g, lakier UV wybiórczo, grzbiet prosty, kapitałka biała, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 400 egz. 44. TOM 4: Kalendarz wydarzeń w KL Auschwitz 1944-1945 w. angielska Format: 160 (szer.) x 235 (wys.) mm Objętość: 704 strony Środek: 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: bezdrzewny, bezkwasowy, gram. 90 g, volumen 1.5, przykładowo Alto Blanc 90 g (1.5), Munken Premium White 90 g (1.5) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4/0, surowiec na oklejkę: WIBALIN® FLUTE WBU500 WHITE lub inny o podobnych parametrach (zastosowanie: okładki; kolor: biały; struktura: delikatne prążkowanie), wyklejka offset 140 g, lakier UV wybiórczo, grzbiet prosty, kapitałka biała, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 400 egz. 45. TOM 5: Kalendarz wydarzeń w KL Auschwitz 1939-1945. Indeks osobowy w. angielska Format: 160 (szer.) x 235 (wys.) mm Objętość: 272 strony Środek: 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: bezdrzewny, bezkwasowy, gram. 90 g, volumen 1.5, przykładowo Alto Blanc 90 g (1.5), Munken Premium White 90 g (1.5) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4/0, surowiec na oklejkę: WIBALIN® FLUTE WBU500 WHITE lub inny o podobnych parametrach (zastosowanie: okładki; kolor: biały; struktura: delikatne prążkowanie), wyklejka offset 140 g, lakier UV wybiórczo, grzbiet prosty, kapitałka biała, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 400 egz. Nakład: 300 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ X