See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Mońkach
Beschreibung: 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilość zawarta jest w Załączniku nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy. Opis przedmiotu zamówienia należy odczytać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. XIV. INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu platformy: e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl oraz poczty elektronicznej: zamowienia_publiczne@szpital-monki.h2.pl 2. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego (zamierzający złożyć ofertę) musi posiadać konto z rolą „Wykonawca”, posiadający uprawnienia do składania Ofert, na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont użytkownika oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”. 3. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania. 4. Użytkownik zalogowany, jako konto uproszczone ma dostępne formularze: 1) Wniosek – służący m. in. do zadawania pytań do SWZ, 2) Inne. 5. Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia. 6. Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”. 7. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 8. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia. 9. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą skorzystać z infolinii Platformy e-Zamówienia dostępnej pod numerem telefonu 32/77-88-999 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce „Zgłoś problem”. 10. Zamawiający nie przewiduje sposobu komunikowania się z Wykonawcami w inny sposób niż przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, wskazanych w SWZ. 11. Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). 12. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń musi być zgody z wymaganiami określonymi w Rozporządzeniu dot. środków komunikacji elektronicznej. 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art. 132 ustawy Pzp, o wartości przekraczającej progi unijne, o jakich mowa w art. 3 ustawy Pzp. 2. Odwrócona kolejność oceny ofert Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego zastosowana zostanie tzw. „odwrócona kolejność oceny ofert”, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 3. Zamawiający stosując powyższą procedurę, w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postepowaniu. 1. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 10.01.2027 r.
Interne Kennung: ZP-11/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Igły, strzykawki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilość zawarta jest w Załączniku nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy. Opis przedmiotu zamówienia należy odczytać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Kaniule, koreczki i przyrządy do przetaczania płynów
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Jednorazowy sprzęt
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Materiały higieniczne i odzież ochronna
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - Materiały do badań
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - Rękawice jednorazowego użytku
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 - Pieluchomajtki dla dorosłych jednorazowego użytku
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8- Elektrody neutralne
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9- Igły do znieczuleń podpajęczynówkowych
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 – Sprzęt do anestezjologii
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11- Anestezjologia jednorazowego użytku
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 - Sprzęt do podawania kontrastu
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 - Pojemniki na transportu badań histopatologicznych
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 - Pistolet biopsyjny
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 - Igla do hemostazy
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 - Tusz do tatuażu endoskopowego
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17 - Szczypce jednorazowe do endoskopii
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18 - Ustniki do gastroskopii
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19 – Sprzęt jednorazowy do spirometru
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20 – Filtry
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21 – Zestawy do żywienia
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22 - Zestawy do opaskowania żylaków przełyku, PEG
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23 – Narzędzia endoskopowe do zapobiegania i opanowywania krwawienia
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24 – Narzędzia do polipektomii
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25 - Worek laparoskopowy
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26- Sprzęt do podawania diet
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27 - Igły do portu i strzykawki
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28 - Sonda niskoprofilowa i zestaw do karmienia ciągłego
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29 - Sonda gastrostomijna do podawania żywienia
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30 – Cewniki do długoterminowego dostępu żylnego
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31 - Nici syntetyczne
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32 - Szew niewchłanialny
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33 Szew niewchłanialny, jałowy, monofilamentowy,polipropylenowy
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 34 - Szew z włókien jedwabnych,jałowy, niewchłanialny, multifilamentowy
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 35- klipsy tytanowe
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 36-Staplery liniowe z nożem
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 37-Staplery okrężne
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 38-Siatki
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet 39 – Sprzęt do czyszczenia endoskopu
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet 40 – Strzykawki enteralne
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet 41 – Sprzęt do pomiaru glukozy we krwi
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet 42 - Sprzęt laboratoryjny jednorazowego użytku
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet 43 - Sprzęt do pobierania krwi
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet 44 - Drobny sprzęt
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet 45- Inne
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet 46- Szyny ortopedyczne
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet 47 - Materiały do badań
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet 48 - Pojemniki na odpady medyczne
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet 49 - Materiały do sterylizacji
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet 50 – Wskaźnik biologiczny o szybkim odczycie
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet 51 – Rękawy foliowo-papierowe
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet 52 - Czujnik tlenu do aparatu do znieczulenia
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet 53 - Zawory do endoskopów Fujifilm
626578-2026 - Competition
Poland – Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables – Sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Mońkach
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP-11/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1 - Igły, strzykawki
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 3 - Jednorazowy sprzęt
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet 5 - Materiały do badań
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet 8- Elektrody neutralne
Lot: LOT-0009
Lot: LOT-0010
Lot: LOT-0011
Lot: LOT-0012
Lot: LOT-0013
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet 14 - Pistolet biopsyjny
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet 15 - Igla do hemostazy
Lot: LOT-0016
Lot: LOT-0017
Lot: LOT-0018
Lot: LOT-0019
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet 20 – Filtry
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet 21 – Zestawy do żywienia
Lot: LOT-0022
Lot: LOT-0023
Lot: LOT-0024
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet 25 - Worek laparoskopowy
Lot: LOT-0026
Lot: LOT-0027
Lot: LOT-0028
Lot: LOT-0029
Lot: LOT-0030
Lot: LOT-0031
Title: Pakiet 31 - Nici syntetyczne
Lot: LOT-0032
Title: Pakiet 32 - Szew niewchłanialny
Lot: LOT-0033
Lot: LOT-0034
Lot: LOT-0035
Title: Pakiet 35- klipsy tytanowe
Lot: LOT-0036
Lot: LOT-0037
Title: Pakiet 37-Staplery okrężne
Lot: LOT-0038
Title: Pakiet 38-Siatki
Lot: LOT-0039
Lot: LOT-0040
Title: Pakiet 40 – Strzykawki enteralne
Lot: LOT-0041
Lot: LOT-0042
Lot: LOT-0043
Lot: LOT-0044
Title: Pakiet 44 - Drobny sprzęt
Lot: LOT-0045
Title: Pakiet 45- Inne
Lot: LOT-0046
Title: Pakiet 46- Szyny ortopedyczne
Lot: LOT-0047
Title: Pakiet 47 - Materiały do badań
Lot: LOT-0048
Lot: LOT-0049
Lot: LOT-0050
Lot: LOT-0051
Lot: LOT-0052
Lot: LOT-0053