2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cateringdiensten
Beschreibung: Cateringdiensten voor de gemeente Nieuwegein De cateringdiensten bestaan uit restauratieve voorzieningen voor het stadshuis en de gemeentewerf, vergader- en lunchservice, koffieservice B&W kamer en Raadszaal, banqueting en evenementen en koffieservice voor bijzondere gelegenheden
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste