2. Verfahren
Verfahren
Titel: ‘Coördinatie en Realisatie bio-coalitie Onderwijs (2026-2029)’
Beschreibung: De overheid is op zoek naar een ‘trekker’ die voor de duur van vier jaar aan de slag gaat om biologisch een structurele plaats in het onderwijs op mbo- en hbo-instellingen en op vakscholen te geven. Aan de basis staat het advies dat een kwartiermaker in 2025 heeft opgeleverd. Dit advies geeft concrete handvatten. Er is veel belangstelling; inmiddels hebben veel organisaties uit het onderwijsveld, het bedrijfsleven en maatschappelijke organisaties zich verenigd in een ‘bio-coalitie’. Deze coalitie wil de samenwerking tussen onderwijs en bedrijfsleven versterken, kennis ontwikkelen en delen, studenten laten werken aan verdienmodellen en bedrijfsmodellen en het leven lang ontwikkelen (LLO) ondersteunen. Onderwijsinstellingen krijgen hierbij de ruimte om hieraan op een voor hen passende wijze invulling te geven. Het is de bedoeling dat deze bio-coalitie gaat werken binnen de netwerkstructuur van Groenpact. -
Interne Kennung: IUC202511100
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: -
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Trekker bio-coalitie onderwijs 2026-2029
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: niet van toepassing